باشگاه پیکان: باز هم قربانی اشتباه داوری شدیم

باشگاه پیکان: باز هم قربانی اشتباه داوری شدیم

پایگاه خبری فوتبالی- تیم فوتبال پیکان بار دیگر قربانی اشتباه محرز داوران شد. 

به گزارش فوتبالی و به نقل از روابط عمومی باشگاه پیکان، در روزی که بار دیگر اشتباهات داوری گریبانگیر تیم فوتبال پیکان شد، این تیم از رسیدن به حق واقعی خود که کسب سه امتیاز کامل دیدار مقابل صنعت نفت آبادان بازماند.  

خودروسازان در دقیقه 28 بازی توسط حامد پاکدل گل سالمی را به ثمر رساندند اما در عین تعجب و در اتفاقی باورنکردنی، اشکان خورشیدی داور بازی، این گل سالم را خطا تشخیص داد؛ در حالی که تصاویر تلویزیونی مشخص می‌کند حامد پاکدل کوچک‌ترین برخوردی با دو مدافع حریف نداشت. 

در این تصاویر که توسط دوربین پخش زنده و همچنین دوربین اختصاصی باشگاه ضبط شده، مشخص است یکی از مدافعان صنعت نفت تعادل خود را از دست می‌دهد و تعادل دیگر مدافع این تیم را بر هم می‌زند. حامد پاکدل از این فرصت استفاده کرده و توپ را درون دروازه حریف جای می‌دهد اما اشکان خورشیدی به نشانه خطای مهاجم پیکان، در سوت خود می‌دمد. این اتفاق، یک اشتباه محرز داوری است و نیازی به کارشناسی ندارد. متاسفانه اشتباهات سریالی داوران طی هفته‌های گذشته علیه پیکان همچنان ادامه دارد و‌ مشخص نیست این رویه غلط که سرنوشت پیکان را تحت تاثیر مستقیم خویش قرار داده تا چه زمانی ادامه خواهد داشت.

1999