جزییات درگیری مسی با بازیکن جوان گالکسی

جزییات درگیری مسی با بازیکن جوان گالکسی

پایگاه خبری فوتبالی - لیونل مسی ستاره آرژانتینی اینتر میامی درگیری شدیدی با بازیکنان حریف در بازی هفته دوم لیگ آمریکا مقابل لس آنجلس گالکسی داشت.

به گزارش فوتبالی،  فوق ستاره آرژانتینی در دقیقه 92 برای اینتر میامی گلزنی کرد تا جلوی شکست تیمش را بگیرد. مسی در این بازی با سریو بازیکن تیم زیر 23 سال آمریکا در نیمه اول درگیری شدیدی پیدا کرد. در حقیقت درگیری در میان هافبک جوان گالکسی و لوئیز سوارز آغاز شد اما مسی خیلی سریع مداخله کرد تا از دوست صمیمی خود دفاع کند.

حالا سریو با TyC  صحبت کرده و در مورد درگیری خود با مسی گفته است:" در ابتدا تعجب کردم که مسی داشت با منت صحبت می کند. اولین چیزی که به من گفت را نفهمیدم و اصلا متوجه نشدم که با من صحبت می کند. خیلی جدی صحبت می کرد و در آن زمان فهمیدم که باید آرام بمانم چون در شروع بازی بودیم. او می دانست که چه کار می کند و شاید می خواست اعصاب من را به هم بریزد. نمی خواستم ساکت بمانم. بعد از آن هم سوارز و بوسکتس به او ملحق شدند. به هر صورت این هم بخشی از بازی است و در آن زمان تصمیم گرفتم که آرامش خود را حفظ کنم. چیزی که گفت، میان و من خودش باقی می ماند."

مسی بدین ترتیب اولین گل رسمی خود در سال 2024 برای اینتر میامی را به ثبت رساند و امیدوار است که به تیمش در ادامه فصل برای حضور در مسابقات پلی آف لیگ آمریکا کمک کند. 

4125