سرمربی تیم والیبال بانوان مهرسان: به تیمم افتخار می‌کنم/ امروز روز بازی ما نبود

سرمربی تیم والیبال بانوان مهرسان: به تیمم افتخار می‌کنم/ امروز روز بازی ما نبود

پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی تیم والیبال زنان مهرسان تاکید کرد که در روز بدی که روز بازی این تیم نبود؛ شکست خوردند.

به گزارش فوتبالی، فاطمه رشیدی، سرمربی تیم والیبال زنان مهرسان در مورد نایب قهرمانی تیمش در لیگ برتر فصل 1402 اظهار داشت: تیم ما متشکل از بازیکنان جوان و باتجربه بود. به بازیکنانم افتخار می‌کنم و فکر می‌کنم کاری کردند که هیچ کسی در والیبال بانوان نکرده است. این جسارت خودم و کادرفنی بود که با جوانان بازی کردیم. با پاسور 16 ساله و دریافت کننده 18 ساله بازی کردیم که تا به حال والیبال بانوان به خود ندیده بود.

وی تصریح کرد: فکر می‌کنم امروز روز بازی ما نبود و هر کاری می‌کردیم این قضیه درست نمی‌شد. سپاهان تیم خیلی قوی و پرمهره‌ای بود و در پلی‌آف بازی ما مقابل این تیم به بازی سوم کشیده شد. دو بازی نیز پیش از این در فینال کرده بودیم و امروز بچه‌ها از لحاظ بدنی خسته بودند. جدا از اینکه خیلی خوب نتوانستند برنامه‌ها را پیاده کنند از لحاظ روحی با اتفاقاتی که رخ داد به خصوص در ست دوم عملکرد ما پایین آمد. امیدوارم دیگر این وضعیت را در والیبال بانوان شاهد نباشیم. بازیکنان ما جوان هستند و باید از بازیکنان دو برابر سن خود الگو برداری کنند و چیزهای خوب یاد بگیرند. افتخار می‌کنم به تیمم و از کادرفنی تشکر می‌کنم که شبانه‌روز برای این بازیکنان تلاش کردیم، اما روز بازی ما نبود.

سرمربی تیم مهرسان در خصوص اتفاقات بازی گفت: بهتر است یک مقدار بی‌احترامی کم شود و کوچکتر و بزرگتری حرمت قائل شوند. کسانی که تازه وارد والیبال شدند بدانند جایگاه‌شان کجا است و احترام بگذارند. این‌ها از من مربی شروع می‌شود و خدا را شکر می‌کنم بازیکنان  خیلی با اخلاقی داشتیم و امیدوارم این بازیکنان که آینده والیبال هستند، ابتدا اخلاق را سرلوحه خود قرار بدهند و در زمین  بازی کنند و دنبال حاشیه دیگری نباشند و دنبال این نباشند که با بی‌ادبی و بی‌احترامی تیم مقابل را برهم بریزند و آرزوی من برای والیبال بانوان این است.

رشیدی در پایان گفت: همه این‌ها زودگذر است. سال گذشته با پیکان قهرمان شدیم؛ در صورتی که سه بازیکن ما در تیم سایپا هستند. سایپا تیم خیلی خوبی بود و بازیکنان ملی‌پوش سابق را داشت. سال گذشته نیز توانستیم سه بر صفر ببریم. فکر نمی‌کنم کسی یادش باشد پارسال چه اتفاقی افتاد و پیکان قهرمان، سریک دوم و ذوب‌آهن با سایپا مشترکاً سوم شدند. امسال نیز می‌گذرد و مهمتر چیزی که  از خودمان می‌ماند این است که اخلاق خوب بر جا بگذاریم. احترام و ادب بزرگتر خیلی مهم است و امیدوارم این را به بچه‌ها یاد بدهیم.

7474