دروسی: عملکرد آزمون را دوست داشتم

دروسی: عملکرد آزمون را دوست داشتم

پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی تیم فوتبال رم از عملکرد مهاجم ایرانی‌اش در بازی مقابل تورینو ابراز رضایت و علت تعویض سردار آزمون را اعلام کرد.

به گزارش فوتبالی، سردار آزمون برای اولین بار از زمان پیوستن‌ به رم، شب گذشته (دوشنبه) در ترکیب اصلی قرار گرفت تا به گرگ‌ها برای کسب 3 امتیاز بازی خانگی مقابل تورینو کمک کند. او اعتماد دروسی را با گرفتن پنالتی که منجر به ثبت اولین گل بازی توسط پائولو دیبالا شد پاسخ داد و در ادامه هم می‌توانست یک پاس گل به نام خود ثبت کند. با این حال، دانیله دروسی، سرمربی جالوروسی در دقیقه 64 تصمیم به تعویض آزمون گرفت تا روملو لوکاکو را به جای او به میدان بفرستد و از قضا مهاجم بلژیکی پاس سومین گل رم را به دیبالا تا ستاره آرژنتینی با هت‌‌تریک مسبب پیروزی 3 بر 2 تیم میزبان شود.

سرمربی رم درباره این بازی گفت: از عملکرد رناتو سانچس راضی‌ام. بازی لوکاکو را هم پس از ورودش به زمین واقعاً دوست داشتم و او همان کاری را انجام داد که خوب بلد است. عملکرد آزمون را هم دوست داشتم اما در آن مقطعی که او تعویض شد ما به بازیکنی مانند لوکاکو نیاز داشتیم که بتواند تیم را بیشتر رو به جلو هُل دهد و در حملات به ما کمک کند.

رم با پیروزی برابر تورینو، 44 امتیازی شد و در پایان هفته بیست‌و‌ششم سری A جایگاه ششم جدول را در اختیار دارد.

7474