سرمربی بسکتبال قطر: با ۶ - ۷ بازیکن ۱۵ - ۱۶ ساله با ایران بازی کردیم

سرمربی بسکتبال قطر: با ۶ - ۷ بازیکن ۱۵ - ۱۶ ساله با ایران بازی کردیم

پایگاه خبری فوتبالی - سرمربی یونانی تیم ملی بسکتبال قطر گفت: برای آینده بسکتبال قطر برنامه بلند مدت داریم و آینده روشن است.

به گزارش فوتبالی، تاناسیس اسکورتوپولوس سرمربی یونانی تیم ملی بسکتبال قطر، پس از باخت نزدیک شاگردانش مقابل ایران در پنجره نخست انتخابی‌های کاپ آسیا ۲۰۲۵، توضیح داد: ابتدا به هر دو تیم و خصوصا شاگردانم خسته نباشید می‌گویم که امروز فوق‌العاده کار کردند و حتی اگر بد شانس نبودیم به پیروزی می‌رسیدیم.

او ادامه داد: ما در این دیدار با ترکیبی از جوانان با استعداد وارد زمین شدیم و از عملکرد تیم کاملا رضایت دارم. شاید اگر کمی بیشتر دقت می‌کردیم به برد می‌رسیدیم. البته باید تاکید کنم که ایران یکی از اصلی‌ترین قدرت‌های حاضر در گروه ما است و باید به این تیم احترام گذاشت، چرا که مدعی اول صعود از گروه است و این برد را به آن‌ها تبریک می‌گویم.

اسکورتوپولوس درباره جو تماشاگران حاضر در سالن نیز گفت: همه چیز فوق‌العاده بود و جو سالن نیز به سود میزبان پیش رفت چون با تشویق‌های خود فشار زیادی به تیم ما وارد کردند. البته این جو برای من تازگی نداشت چون در یونان این شرایط را تجربه کرده بودم.

او درباره میزبانی ایران نیز گفت: این اولین بار است که من به ایران آمدم و واقعا همه چیز خوب بود. این بازی هم الان اینجا برای ما تمام شد و باید برای بازی با قزاقستان آماده شویم چون بازی سختی برای ما است. 

سرمربی تیم ملی قطر درباره بازیکنان جوان این تیم نیز گفت: ما برنامه بلند مدتی برای بسکتبال قطر داریم و امروز هم با ۶ تا ۷ بازیکن ۱۵ - ۱۶ ساله بازی کردیم که نشان دهنده آینده نگری ما است. استعدادهای خوبی به همراه بازیکنان باتجربه داریم که قطعا آینده بسکتبال قطر را خواهند ساخت. آینده روشن است.

۹۹۸۹