جایزه تیم های برتر لیگ والیبال بانوان مشخص شد

جایزه تیم های برتر لیگ والیبال بانوان مشخص شد

پایگاه خبری فوتبالی- جوایز نقدی تیم‌های اول تا سوم که در مجموع دو میلیارد و دویست و پنجاه میلیون ریال است طی مراسمی به برگزیدگان لیگ برتر والیبال زنان اهدا خواهد شد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، بیست‌وسومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر زنان ایران که از پنجم آبان با حضور هفت تیم مهرسان، هوران یزد، پیکان تهران، فولاد مبارکه سپاهان، ذوب آهن اصفهان، مس رفسنجان و سایپا تهران آغاز شده است، به مرحله حساس فینال رسید.

در نخستین دیدار فینال تیم سایپا تهران سه بر دو مهرسان را شکست داد تا در مسابقه دوم و در صورت نیاز بازی سوم تکلیف قهرمان این دوره از رقابت‌ها مشخص شود.

مراسم اختتامیه، معرفی بازیکنان رویایی لیگ برتر زنان و اهدای جام و مدال تیم‌های اول تا سوم پس از مشخص شدن تیم برنده برگزار خواهد شد که جایزه نقدی تیم‌های اول تا سوم بیست و سومین لیگ برتر زنان از سوی سازمان لیگ به این شرح اعلام شد:

تیم اول: یک میلیارد ریال

تیم دوم: هفتصد و پنجاه میلیون ریال

تیم سوم: پانصد میلیون ریال (۲۵۰ میلیون ریال برای هرتیم)

گفتنی است تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان و ذوب آهن تهران به مقام سوم مشترک لیگ برتر زنان سال ۱۴۰۲ دست یافتند و به هر یک از این تیم‌ها ۲۵۰ میلیون ریال جایزه نقدی اهدا خواهد شد.

همچنین در مراسم اختتامیه ضمن معرفی تیم‌های برتر، تیم رویایی این رقابت‌ها از سوی کمیته وی آی اس و سازمان لیگ معرفی خواهد شد.

7474