ستاره 22 ساله برایتون در تیررس چلسی

ستاره 22 ساله برایتون در تیررس چلسی

پایگاه خبری فوتبالی- آدینگرا، وینگر 22 ساله برایتون مورد توجه مدیران چلسی قرار گرفته است.

به گزارش فوتبالی، چلسی در پنجره‌های نقل و انتقالاتی اخیر توجه ویژه‌ای به بازیکنان برایتون داشته است. آن‌ها در این مدت مارک کوکوریا را با مبلغ 60 میلیون پوند و مویزس کایسدو را با 150 میلیون پوند از برایتون به خدمت گرفتند و حالا گزارش‌ها حاکی از آن است که مدیران چلسی در حال برنامه‌ریزی برای خرید یکی دیگر از ستاره‌های جوان برایتون هستند.

با اینکه هنوز زمان زیادی تا آغاز پنجره نقل و انتقالاتی تابستان 2024 باقی مانده، اما شایعات نقل و انتقالاتی  از الان شروع شده و چلسی هم یکی از باشگاه‌هایی است که انتظار می‌رود فعالیت زیادی در بازار داشته باشد.

آدینگرا، وینگر جوان برایتون یکی از گزینه‌های مورد علاقه هیئت مدیره چلسی برای تابستان پیش رو است. این بازیکن 22 ساله تا سال 2026 با برایتون قرارداد دارد، بنابراین اگر آبی‌ها پیشنهاد قابل قبولی ارائه کنند، احتمالا برایتون با این انتقال موافقت می‌کند. آدینگرا با حضور در 24 بازی برای برایتون، یک فصل موفقیت‌آمیز را در لیگ برتر انگلیس پشت سر می‌گذارد. این وینگر تا به اینجای فصل 7 گل و 3 پاس گل به ثبت رسانده است.

وینگر 22 ساله برایتون ماه‌های اخیر نشان داد پتانسیل زیادی برای پیشرفت دارد و اگر در مسیر درستی قرار گیرد، می‌تواند آینده درخشانی داشته باشد. او نقشی کلیدی در قهرمانی ساحل عاج در جام ملت‌های آفریقا داشت. ستاره برایتون در فینال این رقابت‌‍‌ها دو پاس گل داد تا میزبان مسابقات با نتیجه 2-1 نیجریه را شکست دهد و به عنوان قهرمانی برسد.

با توجه به درخشش آدینگرا در این فصل، بعید نیست در تابستان تیم‌های دیگری هم برای به خدمت گرفتنش اقدام کنند.

1428