سرمربی فاینورد: پشیمان نیستم که از جهانبخش در ضربات پنالتی استفاده کردم

سرمربی فاینورد: پشیمان نیستم که از جهانبخش در ضربات پنالتی استفاده کردم

پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی باشگاه فاینورد پس از شکست مقابل رُم در پلی‌آف لیگ اروپا، از لژیونر ایرانی خود دفاع کرد.

به گزارش فوتبالی، آرنا اشلوت، سرمربی تیم فاینورد می‌گوید که از استفاده از علیرضا جهانبخش در ضربات پنالتی برابر رم، پشیمان نیست. جهانبخش در ضربات پنالتی ناکام بود و فاینورد در نهایت بازی را واگذار کرد.

اشلوت پس از حذف از لیگ اروپا گفت: بعد از اینکه کار تمام می‌شود، آدم همیشه از این فکرها می‌کند که «ای کاش یک نفر دیگر را برای پنالتی انتخاب می‌کردم»؛ درباره «دیوید هانکو» هم همین فکر را کردم. هم جهانبخش و هم هانکو پنالتی‌زنان باتجربه‌ای هستند به ویژه در لحظات حساس.

وی افزود: به عنوان مثال در جریان تساوی (تیم ملی ایران) در جام ملت‌های آسیا برابر ژاپن، علیرضا در وقت‌های تلف‌شده پشت توپ ایستاد و یک کشور از او انتظار گل زدن داشتند. بنابراین اگر کسی قادر به تحمل چنین فشاری است، آن یک نفر کسی نیست جز علیرضا.

سرمربی فاینورد درباره شکست و حذف از این پلی‌اف لیگ اروپا نیز گفت: باختن را دوست ندارم مخصوصا باختن دوباره به یک تیم خاص؛ بازی خوبی انجام دادیم و تساوی یک بر یک نتیجه خوبی در این ورزشگاه است. در یک قدمی صعود بودیم و دردناک است. رم بازیکنان بزرگی دارد و یکی از آنها که گل فوق‌العاده‌ای هم زد، پیگرینی‌ست. از اینکه به دست رم حذف شدیم، احساس غرور می‌کنم چون پیش از این تیم‌های خیلی کوچک‌تر باعث حذف‌مان شده بودند.

7474