اوضاع نامناسب اسطوره منچستر یونایتد در دنیای مربیگری

اوضاع نامناسب اسطوره منچستر یونایتد در دنیای مربیگری

پایگاه خبری فوتبالی – وین رونی، شرایط مناسبی ندارد و ادعا کرده که برای بازگشت به دنیای مربیگری حتی حاضر است که هدایت یک تیم در لیگ 2 انگلیس را نیز قبول کند.

به گزارش فوتبالی، اسطوره منچستر یونایتد که ماه گذشته و پس از یک دوره کابوس وار سه ماهه در تیم بیرمنگام سیتی و در چمپیونشیپ، از سمت خود اخراج شد، همچنان نتوانسته تا هدایت تیم دیگری را بر عهده بگیرد و علی رغم دوران درخشان خود بعنوان بازیکن، در دنیای مربیگری روزگار خوشی را سپری نکرده است.

رونی در مصاحبه اخیر خود اقرار کرده است که در پایین ترین سطح قرار داشته و باید برای بازگشت به دنیای فوتبال تمام تلاشش را بکند. او در اینباره افزود:" از دید حرفه مربیگری، در پایین ترین سطح ممکن قرار دارم و می‌خواهم به سطوح بالا برسم. نمی‌خواهم برای رسیدن به جایگاهی که نباید در آن حضور داشته باشم، به کارهایی که به عنوان یک بازیکن انجام داده ام تکیه کنم. 100 درضد سرمبیگری در لیگ یک را قبول خواهم کرد. می‌خواهم به دنیای مربیگری بازگردم و خودم را ثابت کنم، حالا چه لیگ یک یا دو یا چمپیونشیپ باشد. تمام این‌ها تجربه خواهند بود. من تنها 38 سال سن دارم و سه تجربه سرمربیگری داشته ام. تجربه نسبتا خوبی دارم و به عنوان یک سرمربی هنوز جوان هستم."

2102