سخنان آلونسو راجع به لینک شدنش به بایرن مونیخ و لیورپول

سخنان آلونسو راجع به لینک شدنش به بایرن مونیخ و لیورپول

پایگاه خبری فوتبالی – ژابی آلونسو ادعا کرده که انتظار دارد فصل آینده را نیز در قامت سرمربی تیم بایر لورکوزن ادامه دهد اما اقرار کرده است که تضمینی درباره آینده وجود ندارد.

به گزارش فوتبالی، پس از علنی شدن تصمیم یورگن کلوپ برای جدایی از لیورپول در پایان فصل، آلونسو که فصل درخشانی را با بایرلورکوزن سپری می‌کند، در صدر لیست کاندیداهای سرمربیگری لک لک‌ها در فصل آینده قرار گرفته است. تیم آلمانی تحت نظر سرمربی اسپانیایی خود، در حال حاضر با اختلافی 8 امتیازی نسبت به تیم دوم، در صدر جدول جا خوش کرده است در حالی که 12 بازی تا انتهای فصل باقی مانده است.

بایرن مونیخ به تازگی اعلام کرد که توماس توخل در انتهای فصل دیگر سرمربی این تیم نخواهد بود و باواریایی‌ها امیدوار هستند تا بتوانند بازیکن سابق خود را، اینبار به عنوان سرمربی به آلیانز آرنا بکشانند.

حالا خود ژابی آلونسو در مصاحبه با خبرنگاران در این رابطه، با تاکید بر اینکه سخن جدیدی برای گفتن در این زمینه ندارد، اینگونه به صحبت‌هایش ادامه داد:" من سوال شما را متوجه می‌شوم اما بار دیگر باید بگویم که حرف جدیدی برای گفتن ندارم پس تمام این‌ها فرضیات هستند. در حال حاضر فرضم بر این است که فصل آینده را نیز سرمربی این تیم باشم. درباره آینده حرف جدیدی ندارم. خواهیم دید، طبیعی است که سوالاتی وجود داشته باشد اما الان زمان مناسبی برای صحبت درباره آن نیست."

2102