بازیکن اسبق رئال مادرید و برنتفورد به اسلام گروید

بازیکن اسبق رئال مادرید و برنتفورد به اسلام گروید

پایگاه خبری فوتبالی - خوتا پلتیرو بازیکن اسبق فوتبال اسپانیا که تجربه بازی در آلاوز، برنتفورد، استون ویلا و رئال مادرید کاستیا را دارد، به اسلام گروید.

به گزارش فوتبالی، خوتا که در پست هافبک هجومی بازی می کرد، در حال حاضر 32 سال سن دارد که در سن 29 سالگی از فوتبال بازنشسته شد. بازیکن اسبق آلاوز، سلتاویگو، استون ویلا و برنتفورد، هواداران را با اعلام تغییر دین خود و گرویدن به اسلام، شگفت زده کرد. 

خوتا هفته گذشته به کویت سفر کرد تا مراحل گرویدن خود به اسلام را طی کند. در حقیقت القبس گزارش داده است که دوست صمیمی او فیصل، به او کمک کرده تا با قوانین دین اسلام آشنا شود.  یک سال پیش، خوتا پس از آشنایی با فیصل به دین اسلام علاقه مند شد و حالا در مصاحبه ای اعلام کرد که مسلمان شده است.

خوتا در گذشته با جسیکا بوئنو مدل اسپانیایی ازدواج کرده بود که در حال حاضر از او جدا شده است.  وی تجربه حضور در تیم آکادمی رئال مادرید یعنی رئال مادرید کاستیا را دارد و سالها در تیم های مختلف انگلیس و اسپانیا بازی کرده است. وی در پست هافبک هجومی بازی می کرد که همواره در تیم های میانه جدولی حضور داشت و آخرین تیمش آلاوز بود که در سال 2021 در این تیم از فوتبال بازنشسته شد.

4125