شلیک گالنو به قلب آرسنال در دقیقه ۹۴؛ پورتو بدون طارمی برد!

شلیک گالنو به قلب آرسنال در دقیقه ۹۴؛ پورتو بدون طارمی برد!

پایگاه خبری فوتبالی- دور رفت مرحله ۱/۸ نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا با شکست خارج از خانه آرسنال مقابل پورتو پیگیری شد.

به گزارش فوتبالی، تیم آرسنال در دیدار رفت از مرحله ۱/۸ نهای لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه دراگائو بندر پورتو و در غیاب مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم میزبان که به علت آسیب دیدگی این بازی را از دست داده بود به مصاف تیم پورتو پرتغال رفت و در  یک دیدار خارج از خانه مقابل حریف خود با  نتیجه ۱-۰ شکست خورد. در نیمه اول علی رغم تلاش دو تیم  حاصلی برای هیچکدام از تیم های آرسنال و پورتو حاصل نشد و این تیم بازی با نتیجه ۰-۰ در نیمه اول به پایان رسید. یکی از عجیب ترین صحنه های نیمه اول دو بار ضربه مقابل دروازه توسط گالنو برای پورتو بود که به شکلی عجیب هیچکدام وارد دروازه توپچی ها نشد.

در نیمه دوم تلاش دو تیم برای گلزنی بیشتر شد اما بی دقتی مهاجمان تیم آرسنال و پورتو مانع از گلزنی شاگردان میکل آرتتا و سرجیو کونسیسائو شد تا اینکه در دقیقه ۹۴ و در شرایطی که هواداری شاید تصور گلزنی تیم میزبان هم نداشت گالنو بازیکن برزیلی پورتو روی پاس اتاویو گل برتری تیم خود را با یک شوت بسیار زیبا از پست محوطه جریمه زد و در نهایت بازی با حساب ۱-۰ به سود تیم پورتو به پایان رسید.

بازی برگشت این دو تیم روز سه شنبه ۲۲ اسفند ماه به میزبانی آرسنال در ورزشگاه امارات برگزار خواهد شد.


۱۰۰۹