وایرال شدن دیالوگ آبکی مدافع اورتون خطاب به همسرش

وایرال شدن دیالوگ آبکی مدافع اورتون خطاب به همسرش

پایگاه خبری فوتبالی - جیمز تارکوفسکی مدافع اورتون در شبکه های اجتماعی به خاطر دیالوگی که در رئالیتی شو با حضور همسرش داشته، مورد تمسخر قرار گرفته است.  در واقع برخی تصور می کنند که این بازیکن، بازیگر به شدت بدی است!

به گزارش فوتبالی، شبکه آمازون پرایم کلیپی را برای تبلیغ مستند " ازدواج کرده با بازی" منتشر کرده است. این مجموعه قرار است که در مورد رابطه بازیکنان فوتبال با خانواده هایشان باشد. در بخشی از این مستند، تارکوفسکی و همسرش سامانتا در یک مهمانی تابستانی حضور دارند. سامانتا می گوید:" همه چیز خیلی خوشگل شده است." که مدافع اورتون می گوید:" علی الخصوص تو!" در واقع خود سامانتا هم می گوید که انتظار چنین جمله ای را از  جیمز نداشته و مدافع اورتون می گوید که سخت تلاش کرده تا این دیالوگ را از قبل آماده کند!

هواداران در شبکه های اجتماعی حسابی تارکوفسکی را به خاطر دیالوگی که گفته و نحوه ادا کردن آن، مورد تمسخر قرار داده اند.  یک هوادار نوشته است:" اورتون به خاطر همین کلیپ لایق کسب ده امتیاز دیگر است!" و دیگری نوشته است:" داشتم به دوستانم در کافه می گفتم که بی صبرانه منتظر دیدن جیمز تارکوفسکی در رئالیتی شو هستم!" و دیگری نیز نوشته است:" فکر نمی کردم که تارکوفسکی چنین دیالوگی را بگوید!" و دیگری هم نوشته است:" در یکی از عجیب ترین چیزهایی که امروز صبح دیدم، جیمز تارکوفسکی به ستاره تلویزیونی در یک رئالیتی شو تبدیل شده است !"

در این مستند علاوه بر تارکوفسکی و همسرش، ستارگان دیگر دنیای فوتبال نظیر ایلکای گوندوغان، ریاض محرز، جورجینیو و مت ترنر هم به همراه زوج های خود حضور دارند. 

4125