گل‌گهر دو - پیکان دو| طوفان 7 دقیقه‌ای در سیرجان/ صالحی، ناجی عنایتی و پیکان شد

گل‌گهر دو - پیکان دو| طوفان 7 دقیقه‌ای در سیرجان/ صالحی، ناجی عنایتی و پیکان شد

پایگاه خبری فوتبالی- هفته هفدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با تساوی تیم‌های گل‌گهر سیرجان و پیکان آغاز شد.

به گزارش فوتبالی، تیم‌ فوتبال گل‌گهر سیرجان از ساعت 14:30 امروز (چهارشنبه) در چارچوب هفته هفدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور در ورزشگاه شهید سردار حاج قاسم سلیمانی سیرجان میزبان پیکان بود که در این بازی پرگل و تماشایی به نتیجه تساوی 2 - 2 بسنده کرد.

در این مسابقه تیم گل‌گهر با گل دقیقه 42 احمد زنده‌روح از میهمان خود پیش افتاد و نیمه نخست را با برتری یک گله پشت سر گذاشت. بازی با همین یک گل به سود گل‌گهر رو به اتمام بود که حامد پاکدل در دقیقه 87 کار را به تساوی کشاند.

حملات گل‌گهر برای تغییر نتیجه تنها چهار دقیقه بعد از گل پاکدل به ثمر نشست و روبرتو تورس در دقیقه 1+90 از روی نقطه پنالتی گل دوم تیم سیرجانی را به ثمر رساند. البته این پایان کار نبود و ابراهیم صالحی در دقیقه 4+90 گل تساوی پیکان را زد و نگذاشت بیش از یک امتیاز دو تیم برسد.

احمد محمدی داور مسابقه گل‌گهر سیرجان - پیکان بود که به حامد پاکدل، محمدجواد آزاده و علی‌اکبر رنجبر از پیکان کارت زرد نشان داد.

با نتیجه‌ای که در دیدار نخست هفته هفدهم لیگ برتر رقم خورد، گل‌گهر سیرجان 27 امتیازی و در رده هفتم جدول باقی ماند و پیکان نیز 13 امتیازی شد و از رده سیزدهم جدول تکان نخورد.

7474