خمز: با نهایت آمادگی و تمرکز بالا باید در بازی با پرسپولیس ظاهر شویم/ به داشتن بازیکنانم افتخار می‌کنم

خمز: با نهایت آمادگی و تمرکز بالا باید در بازی با پرسپولیس ظاهر شویم/ به داشتن بازیکنانم افتخار می‌کنم

پایگاه خبری فوتبالی - سرمربی تیم فوتبال تراکتور تأکید کرد، این تیم برای موفقیت مقابل پرسپولیس باید در بهترین فرم با این تیم رقابت کند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از رسانه رسمی باشگاه تراکتور، پاکو خمز درباره بازی تیمش مقابل پرسپولیس، اظهار داشت: مدت‌هاست بازی رسمی انجام نداده‌ایم و برای بازگشت به مسابقات، اشتیاق داریم. با تمرینات و بازی‌های دوستانه سعی کرده‌ایم تیم را در بالاترین سطح آمادگی حفظ کنیم. پرسپولیس از مهمترین رقبای ما بوده است و باید در بهترین فُرم، با این تیم رقابت کنیم.

وی ارزیابی‌اش از کیفیت پرسپولیس را اینطور بیان کرد: پرسپولیس همواره از مدعیان قهرمانی بوده است و باید حساب ویژه‌ای روی این تیم باز کرد. البته نباید از تغییر سرمربی این تیم چشم‌پوشی کرد، چرا که ایشان در سال‌های اخیر، مربی بسیار مهمی برای پرسپولیس بود. این دیدار همچنان دشواری‌ها و پیچیدگی‌های خودش را دارد و باید با نهایت آمادگی و تمرکز بالا در این بازی ظاهر شویم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم.

خمز خاطر نشان کرد: نهایت سعی و تلاش را انجام می‌دهیم که نیم‌فصل دوم را با پیروزی آغاز کنیم. اگر سه امتیاز بازی با پرسپولیس را کسب کنیم، فرصت خوبی برای حفظ جایگاه تیم در بین مدعیان، پیش می‌آید.

«تلاش می‌کنیم تا عملکرد نیم‌فصل اول‌مان را از هر لحاظ بهتر کنیم.»، وی با بیان این جمله یادآور شد: در صورت تحقق این هدف، می‌توانیم با سرسخت‌ترین رقبا در بهترین سطح رقابت کنیم. بازی با پرسپولیس برای ما بسیار مهم بوده و هواداران به تیم امید و اعتماد دارند و سعی می‌کنیم با نهایت تلاش در این دیدار سخت حاضر شویم تا با ارائه بازی خوب، هواداران به تیم خودشان افتخار کنند.

سرمربی تراکتور راجع به میزان آمادگی بازیکنان جدید این تیم، گفت: من از تمامی بازیکنانم رضایت دارم و به داشتن آنها افتخار می‌کنم. خوشحالم که این بازیکنان را در اختیار دارم و سعی می‌کنیم بهترین عملکردشان را داشته باشند. همگی باانگیزه و پرتلاش هستند و تحت هر شرایطی پشت‌شان هستم، چرا که شایستگی این را دارند.

9989