دفاع کلینزمن از عملکردش در کره جنوبی

دفاع کلینزمن از عملکردش در کره جنوبی

پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی سابق تیم ملی فوتبال کره جنوبی از عملکردش در این تیم دفاع کرد و گفت: بازی با عربستان و استرالیا یک درام خالص بود.

به گزارش فوتبالی، یورگن کلینزمن پس از اخراجش از تیم ملی فوتبال کره جنوبی و انتقادهای صریح رئیس فدراسیون فوتبال کره به مجله اشپیگل گفت عملکردش در تیم ملی کره عالی بود.

این مربی ۵۹ ساله پس از شکست تیمش در دور نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا مقابل اردن، از رسیدن به فینال بازماند و در ادامه از هدایت این تیم کنار گذاشته شد.

کلینزمن پیش از این در پستی اینستاگرامی به این موضوع اشاره کرده بود که تیمش تا زمان شکست برابر اردن ۱۳ بازی متوالی را نباخته بود. کلینزمن درباره حضور یک‌ساله‌اش در کره جنوبی گفت: ما ذهنیت هرگز تسلیم‌نشدن را برای بازیکنان کره به ارمغان آوردیم. در طول جام ملت‌های آسیا این موضوع را شاهد بودید. بازی با عربستان و استرالیا یک درام خالص بود.

کلینزمن در مورد اتهام‌های رئیس فدراسیون فوتبال کره علیه خود اظهار نظر نکرد. چونگ مونگ گیو، رئیس فدراسیون فوتبال کره جنوبی گفته بود: کلینزمن با در نظر گرفتن نتیجه، هدایت بازیکنان و نگرش کاری انتظارهای ما را برآورده نکرد.

7474