بازیکن سابق بنفیکا: چه کسی مسئول جدایی طارمی از پورتو است؟

بازیکن سابق بنفیکا: چه کسی مسئول جدایی طارمی از پورتو است؟

پایگاه خبری فوتبالی- دیوگو لوئیس در خصوص جدایی طارمی از پورتو گفت: در قبال اینکه طارمی شش ماه پیش از پایان قرارداد خودش از پورتو جدا شود و قراردادش را تمدید نکند، چه کسی مسئولیت دارد؟

به گزارش فوتبالی، دیوگو لوئیس مدافع سابق تیم فوتبال بنفیکای پرتغال که اکنون به‌عنوان گزارشگر شبکه تلویزیونی «TVI» فعالیت می‌کند، از دفاعیات سرجیو کونسیسائو سرمربی پورتو از مهدی طارمی انتقاد کرد و اظهار داشت: در روزهای اخیر ندیدم کسی به طارمی توهین یا بی‌احترامی کرده باشد. من متوجه این بخش از اظهارات کونسیسائو نمی‌شوم.

وی در ادامه تصریح کرد: سرمربی پورتو برای اولین بار در این باره صحبت کرد و گفت هوادارانی که قبلاً با گل‌های طارمی جشن می‌گرفتند، حالا نمی‌توانند او را فراموش کنند. این یک پیام داخلی بود و به نظر می‌رسد درباره یک نفر داخل باشگاه صحبت می‌کند. در قبال اینکه طارمی شش ماه پیش از پایان قرارداد خودش از پورتو جدا شود و قراردادش را تمدید نکند، چه کسی مسئولیت دارد؟

مدافع پیشین بنفیکا با بیان اینکه کونسیسائو مسئول جدایی مهاجم ایرانی پورتو محسوب نمی‌شود، گفت: مدیریت باشگاه پورتو که توانایی مالی لازم را برای تمدید قرارداد طارمی ندارد، مسئول این اتفاق است. این بازیکن با پورتو قرارداد دارد و باید با تمام وجود برای موفقیت تیمش تلاش کند؛ کاری که الان هم انجام می‌دهد. امسال شرایط برای او خوب پیش نرفت، اما تنها طارمی با این وضعیت مواجه نبود. پورتو بازیکنان مهمی را از دست داده است و نمی‌تواند بازی همیشگی خود را ارائه کند.

سرمربی تیم فوتبال پورتو پیش‌تر در واکنش به انتقال قریب‌الوقوع مهدی طارمی به اینتر گفته بود که نباید عملکرد طارمی در پورتو فراموش شود و حرمت این بازیکن باید رعایت شود.

7474