عکس؛ استقبال از بازگشت نیمار به ریاض با دسته گل

عکس؛ استقبال از بازگشت نیمار به ریاض با دسته گل

پایگاه خبری فوتبالی - نیمار بازیکن برزیلی که در ماه های اخیر برای ریکاوری به برزیل سفر کرده بود، به ریاض برگشت و با استقبال گرمی از جانب باشگاه الهلال و یکی از اسپانسرهای این باشگاه در فرودگاه ریاض در دوشنبه شب مواجه شد.

به گزارش فوتبالی، باشگاه الهلال با دسته گل و هدایای دیگر در فرودگاه مورد استقبال قرار گرفت. او با جت اختصاصی از شهر بارسلونا به  عربستان سفر کرده بود.  مدیر روابط عمومی باشگاه الهلال از این ستاره بین المللی استقبال کرد و نیمار به همراه سه تن از دوستانش وارد شهر ریاض شد.

نیمار که لنگ لنگان از پله های هواپیما پایین می آمد و مشخص بود که هنوز دچار مصدومیت است، با لبخند به کودکان هوادار الهلال عکس و امضا داد.  از سویی یکی از نمایندگان شرکت دخون الاماراتیه به عنوان یکی از اسپانسرهای الهلال نیز  شیشه ادکلن به نیمار هدیه داد. آنها در زمان ورود نیمار به ورزشگاه، خوشبوکننده های مخصوص خود را هم مورد استفاده قرار دادند تا فضا را معطر کنند.یکی از نمایندگان شرکت "فلوارد" به عنوان دیگر اسپانسر الهلال نیماز دسته گل به نیمار و هم تیمی هایش هدیه داد. 

نیمار به علت مصدومیت در اردوی تیم ملی برزیل کل فصل را از دست داده است و به همین خاطر الهلالی ها او را از لیست تیمشان در نیم فصل دوم خارج کردند.

4125