مدیر ایرانی چلسی خواهان حفظ پوچتینو

مدیر ایرانی چلسی خواهان حفظ پوچتینو

پایگاه خبری فوتبالی- بهداد اقبالی، یکی از مدیران ارشد باشگاه چلسی حامی مائوریتسیو پوچتینو است و می‌خواهد مرد آرژانتینی را در چلسی نگه دارد.

به گزارش فوتبالی، مائوریتسیو پوچتینو، پس از دو شکست تحقیرآمیز و 4 گله مقابل تیم‌های لیورپول و ولورهمپتون، مورد انتقادات شدیدی قرار گرفت. حتی گفته شد که در تابستان 2024، کارش در چلسی به اتمام می‌رسد و مدیران باشگاه به دنبال سایر گزینه‌ها می‌روند.

اما بن جیکوبز، خبرنگار سرشناس انگلیسی نشریه سی‌بی‌اس اسپورت، مدعی شده است که بهداد اقبالی، مدیر ایرانی باشگاه چلسی مائوریتسیو پوچتینو را تشویق کرده تا با قهرمانی در جام اتحادیه انگلیس، پاسخی محکم به منتقدین خود بدهد. آن‌ها باید در دیدار نهایی جام اتحادیه به مصاف لیورپول بروند؛ اقبالی به پوچتینو توصیه کرده برای این بازی به سروصداهای رسانه‌ها توجهی نداشته باشد و فقط به دنبال ساکت کردن منتقدان باشد.

جیکوبز در ادامه گزارش داد که مرد ایرانی هیئت مدیره چلسی، یکی از اصلی‌ترین حامیان پوچتینو در باشگاه است و تا زمانی که اقبالی از سرمربی آرژانتینی حمایت کند، او باشگاه لندنی را ترک نمی‌کند.

این در حالی است که چند روز پیش رسانه‌ها خبر داده بودند که اقبالی رویای به خدمت گرفتن ژابی آلونسو، سرمربی موفق بایرلورکوزن را در سر دارد؛ اما حالا بن جیکوبز این ادعا را تکذیب می‌کند.

چلسی در این فصل نتایج خوبی به دست نیاورده و در حال حاضر در رتبه یازدهم قرار دارند و اگر موفق شوند در دیدار امشب مقابل کریستال پالاس پیروز از میدان خارج شوند؛ می‌توانند با پشت سر گذاشتن ولورهمپتون به رتبه دهم جدول صعود کنند. آبی‌ها شانس زیادی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا ندارند.

1428