دلیل ناکامی پی‌اس‌جی با نیمار و امباپه در لیگ قهرمانان اروپا

دلیل ناکامی پی‌اس‌جی با نیمار و امباپه در لیگ قهرمانان اروپا

پایگاه خبری فوتبالی - جیانلوئیجی بوفون دروازه بان افسانه ای فوتبال ایتالیا راجع به دلایل ناکامی پی اس جی در لیگ قهرمانان اروپا صحبت کرد. 

به گزارش فوتبالی، در دهه گذشته، ناصر الخلیفی با ولخرجی های زیاد، ستاره های بسیاری را به پاریسن ژرمن آورد تا بتواند قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کند. او در این راه، بازیکنانی همچون نیمار، زلاتان ابراهیموویچ، ادینسون کاوانی، مارکو وراتی و بسیاری از بازیکنان سرشناس دیگر را خرید، اما هیچ گاه نتوانست جام قهرمانی را لمس کند و فقط یک بار نایب قهرمان شد.

جیانلوئیجی بوفون که خود یک سال در پی اس جی بازی کرد به فوتبال ایتالیا گفت: "من از یوونتوس به پاریسن ژرمن رفتم و در یووه نیز واقعا بازیکنان فوق العاده ای داشتیم، اما در پی اس جی، واقعا شوکه شدم. مطمئن بودم که اگر تمامی این بازیکنان را با خود به تورین ببریم، می توانیم 4 بار پشت سر هم قهرمان چمپیونز لیگ شویم، اما مثل تمام چیزهای دیگر، یک سری فواید و مضرات وجود دارد. بازیکنانی مثل امباپه، وراتی، نیمار، تیاگو سیلوا و مارکینیوش فوق العاده بودند و من تعجب می کردم که آن ها چگونه قهرمان چمپیونز لیگ نشده اند. اما شما در ادامه متوجه می شوید که داشتن یک تیم پویا به همراه دو جین فوق ستاره، کار بسیار سختی است."

4416