رقابت چلسی و آرسنال برای جذب یک مهاجم جدید در تابستان

رقابت چلسی و آرسنال برای جذب یک مهاجم جدید در تابستان

پایگاه خبری فوتبالی- دو باشگاه چلسی و آرسنال برای جذب مهاجم جدید در تابستان آتی تلاش خواهند کرد.

به گزارش فوتبالی، فابریزیو رومانو در خبری به تلاش دوباره دو باشگاه آرسنال و چلسی برای فصل نقل و انتقالات تابستانی آینده پرداخته زیرا هر دو باشگاه به شدت به دنبال جذب یک مهاجم جدید خواهند بود؛ رویای بزرگ هر دو تیم شهر لندن خرید ویکتور اوسیمن است اما ایوان تونی هم به عنوان گزینه الترناتیو با هزینه کمتری در دسترس خواهد بود زیرا تنها یک سال از قراردادش با برنتفورد باقی مانده است. این موضوع می تواند فرصتی برای پیگیری جذب این مهاجم ملی پوش انگلیسی در ماه های آینده برای هر دو تیم لندنی باشد

ویکتور اوسیمن که سال گذشته در سری آ ایتالیا ۲۶ گل به ثمر رسانده بود امسال آمار ۷ گل در ۱۳ بازی را ثبت کرده است. به احتمال فراوان این بازیکن نیجریه ای در پایان فصل فوتبال ایتالیا با رقمی در حدود ۱۲۰ میلیون یورو به یک تیم انگلیسی خواهد پیوست. البته تیم چلسی در کسب یک سهمیه اروپایی می تواند برای خرید اوسیمن تلاش کند و پوچتینو می داند که کسب سهمیه کنفرانس یا لیگ اروپا می تواند این خرید مهم را برای او تیم چلسی تضمین کند.

در مورد خود اوسیمن گفته می شود چلسی باشگاهی است که او میخواهد انتخاب کند. همانطور که قبلا گفته شده اولویت بازیکن بازی در لیگ جزیره است و مرد نیجریه ای چلسی را به آرسنال ترجیح میدهد.

۱۰۰۹