ابراهیم حصار به زودی در اهواز؛ ستاره دوملیتی به فولاد خوزستان پیوست

ابراهیم حصار به زودی در اهواز؛ ستاره دوملیتی به فولاد خوزستان پیوست

پایگاه خبری فوتبالی- ستاره باتجربه آرژانتینی- سوری با عقد قرارداد رسمی به فولاد خوزستان پیوست.

به گزارش فوتبالی و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، ابراهیم حصار هافبک تهاجمی دوملیتی که تجربیات زیادی در فوتبال آرژانتین دارد و چند ماهی است به عضویت تیم ملی سوریه در آمده، بعد از تایید فنی از سوی ایگناسیو مارتینز و توافق با مدیریت باشگاه قراردادی 1.5 ساله را با فولاد خوزستان به امضا رساند.

این بازیکن 30 ساله در جام ملت‌های آسیا در چهار مسابقه برای سوریه به صورت کامل به میدان رفت و مقابل تیم ملی ایران هم 120 دقیقه در ترکیب قرمزپوشان سوری حضور داشت ، در مصاف سوریه و هند پاس گل تیمش را به عمر خریبین داده بود.

ابراهیم حصار فصل گذشته لیگ برتر آرژانتین را در تیم بلگرانو گذراند و با این تیم به مقام پنجمی رسید. او با توانایی بازی در پست‌های هافبک تهاجمی، وینگر و مهاجم طی دو فصل گذشته در 48 مسابقه برای بلگرانو به میدان رفت و موفق شد 5 گل به ثمر برساند. این بازیکن آرژانتینی- سوری سابقه بازی در تیم‌های تیرو فدرال و استودیانتس دریوکاریو در لیگ برتر آرژانتین را در کارنامه دارد.

ابراهیم حصار که بعد از جام ملت‌های آسیا به آرژانتین سفر کرده بود، طی روزهای آینده به تهران می‌آید و با حضور در تمرینات کارش را با قرمزپوشان خوزستان شروع خواهد کرد.

1999