دو بازیکن چلسی که مجبور شدند صفحات خود در شبکه‌های اجتماعی را ببندند

دو بازیکن چلسی که مجبور شدند صفحات خود در شبکه‌های اجتماعی را ببندند

پایگاه خبری فوتبالی - دو بازیکن چلسی تصمیم گرفتند که صفحات خود را در حساب های مختلف در شبکه های اجتماعی به خاطر حمله هواداران خشمگین ببندند.

به گزارش فوتبالی، چلسی در حال حاضر در رتبه دهم لیگ انگلیس قرار دارد. تیم مائوریسیو پوچتینو در کسب نتایج مطلوب، ناکام بوده است و سرمایه گذاری های تاد بولی در یک سال و نیم اخیر نتیجه ای در بر نداشته است. 

بولی از زمان خرید سهام چلسی بیش از یک میلیارد پوند در بازار نقل و انتقالات هزینه کرده و خریدهای گرانقیمتی نظیر رحیم استرلینگ، انزو فرناندز، وسلی فوفانا و موزس کایسدو را داشته است.  چلسی در آخرین بازی خود در آنفیلد با نتیجه چهار بر یک شکست خورد که خوش شانس بودند که گلهای بیشتری دریافت نکردند. در حقیقت داروین نونیز در این بازی چهار ضربه به تیرک زد که اگر این ضربات به گل تبدیل می شدند، شب چلسی کابوس وارتر می شد. 

چلسی اواخر این ماه دوباره با تیم یورگن کلوپ در جام اتحادیه مواجه خواهد شد. هواداران چلسی از نتایج تیم آبی پوش لندنی به شدت عصبانی هستند و به بازیکنان ناآماده تیمشان حمله کردند. 

حالا دو تا از بازیکنان چلسی در واکنش به انتقادها، صفحات خود را بسته اند. کایسدو و فرناندز دو بازیکن گرانقیمت چلسی صفحات خود را در شبکه اجتماعی اکس غیرفعال کرده اند  تا خودشان را از زیر فشار هواداران خارج کنند.

4125