ستاره جوان شیاطین سرخ در رادار غول‌های اروپایی

ستاره جوان شیاطین سرخ در رادار غول‌های اروپایی

پایگاه خبری فوتبالی- الخاندرو گارناچو که در این فصل نمایش درخشانی از خود نشان داده، مورد توجه رئال مادرید و پاری سن ژرمن قرار گرفته است.

به گزارش فوتبالی، الخاندرو گارناچو را باید یکی از معدود بازیکنان خوب این فصل منچستریونایتد دانست. در فصلی که تقریبا همه بازیکنان پایین‌تر از حد انتظار ظاهر شدند، جوان آرژانتینی اولدترافورد نگاه‌ها را مجذوب خودش کرده است.

حالا شنیده‌ها حاکی از این است که گارناچو مورد توجه دو باشگاه مطرح اروپایی، یعنی رئال مادرید و پاری سن ژرمن قرار گرفته است.

هواداران منچستریونایتد انتظار دارند گارناچو ستاره‌ای باشد که آن‌ها را از روزهای تاریک عبور می‌دهد و بار دیگر به افتخارات مختلف می‌رساند. او بازیکن بااستعدادی نشان داده و این قابلیت را دارد تا ستاره شیاطین سرخ در سال‌های آینده باشد؛ اما حالا این بازیکن با پیشنهادهای وسوسه‌کننده‌ای روبه‌رو شده است.

رئال مادرید و پاری سن ژرمن در حال حاضر از نظر ورزشی وضعیت بهتری نسبت به منچستریونایتد دارند و می‌تواند مقصد جذاب‌تری برای به دست آوردن جام‌ها و افتخارات باشند.

رئال مادرید شاید مقصد خوبی برای گارناچو نباشد؛ چرا که آن‌ها در فصل آینده از بین وینیسیوس و کیلیان امباپه، یک بازیکن را در اختیار خواهند داشت و رودریگو نیز جایگاه مستحکمی در ترکیب کهکشانی‌ها دارد. اما پاری‌سن ژرمن در صورت جدایی کیلیان امباپه می‌تواند مقصد هیجان‌انگیزی برای الخاندرو گارناچو باشد.

1428