پیگیری تمرینات تراکتور در دو نوبت/ خمز: پیشرفت تیم در تمامی فازهای بازی مشهود است

پیگیری تمرینات تراکتور در دو نوبت/ خمز: پیشرفت تیم در تمامی فازهای بازی مشهود است

پایگاه خبری فوتبالی- تمرین امروز تراکتور در اردوی آنتالیای ترکیه در در دو نوبت پیگیری شد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از رسانه رسمی باشگاه تراکتور، تمرین امروز - شنبه ۷ بهمن - تراکتور در نوبت صبح از ساعت ۱۰:۳۰ در سالن بدنسازی کمپ سوئنو آغاز شد. بازیکنان پس از وزنه زدن، راهی زمین چمن شدند.

مربی بدنساز تیم تمرینات بدنی متفاوتی را در زمین چمن برای بازیکنان در نظر گرفته بود.

اعضای تیم پس از صرف ناهار و استراحت، از ساعت ۱۶:۳۰ راهی زمین چمن شدند که کادرفنی مرور برنامه‌های تاکتیکی را در دستور کار قرار داده بود.

پاکو خمز پیش از آغاز تمرین نوبت عصر، در جمع شاگردانش گفت: اکنون وضعیت همان‌طور که دوست داشتیم باشد، است. منظورم تنها کسب پیروزی نیست. اعتماد به نفس بالا در نوع فوتبال ما کاملاً مشهود است.

وی با بیان اینکه همواره جا برای بهتر شدن و پیشرفت وجود دارد، ادامه داد: شرایط کنونی تیم را دوست دارم و اگر این چنین ادامه دهیم، می‌توانیم با هر تیمی رقابت کنیم و دلیلی برای ترس از هیچ تیمی، نخواهیم داشت.

خمز خاطرنشان کرد: با تمرکز بالاتر نسبت به گذشته تمرینات را انجام می‌دهیم و دیگر نیازی نیست برخی نکات را گوشزد کنم. شرایط کنونی نه تنها در تمرینات بلکه در بازی‌های رسمی نیز به کمک تیم خواهد آمد.

وی تأکید کرد: پیشرفت تیم در تمامی فازهای بازی مشهود است، زمانی که توپ را در اختیار داریم و چه زمانی که از دست می‌دهیم، عملکرد تیم خوب است.

2636