پایان همکاری عمان با برانکو (عکس)

پایان همکاری عمان با برانکو (عکس)

پایگاه خبری فوتبالی- دوران کاری برانکو ایوانکوویچ در تیم ملی فوتبال عمان با ناکامی این تیم در راهیابی به مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا بسته شد.

به گزارش فوتبالی، تیم ملی فوتبال عمان در سومین هفته از مرحله گروهی مسابقات جام ملت‌های آسیا 2023، امشب (پنجشنبه) مقابل قرقیزستان به تساوی یک - یک رسید تا از صعود به‌عنوان یکی از برترین تیم‌های رده سومی باز بماند.

پس از این اتفاق، فدراسیون فوتبال عمان بیانیه‌ای صادر و در آن اعلام کرد که همکاری این فدراسیون با برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم ملی عمان به پایان رسیده است.

در بیانیه فدراسیون فوتبال عمان آمده است: «پس از پایان کار تیم ملی در جام ملت‌های آسیا 2023، فدراسیون عمان عدم تمایل خود به ادامه همکاری با برانکو ایوانکوویچ را به اطلاع او رسانده است. هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال عمان از برانکو بابت فعالیت در تیم ملی (عمان) تشکر و برای او آرزوی موفقیت می‌کند».

عمان در جام ملت‌های 2023 آسیا ابتدا با نتیجه 2 بر یک مغلوب عربستان شد و در ادامه مقابل تایلند به تساوی صفر - صفر رضایت داد. پرونده این تیم در جام هجدهم با تساوی یک - یک مقابل قرقیزستان بسته شد.

7474