منچستریونایتد رقیب جدید باواریایی‌ها در راه جذب غول اروگوئه‌ای بلوگرانا

منچستریونایتد رقیب جدید باواریایی‌ها در راه جذب غول اروگوئه‌ای بلوگرانا

پایگاه خبری فوتبالی- رونالد آرائوخو که در چند فصل گذشته عملکرد درخشانی در ترکیب بارسلونا داشته، حالا مورد توجه باشگاه‌های دیگر قرار گرفته و باید دید سرنوشت این مدافع اروگوئه‌ای تا تابستان 2024 چگونه رقم می‌خورد.

به گزارش فوتبالی، پنجره‌ی نقل و انتقالاتی زمستانی باز شده و تیم‌ها به دنبال تقویت خود برای ادامه‌ی فصل هستند و اخبار نقل و انتقالاتی از همیشه داغ‌تر است.

یکی از بازیکنانی که اخیرا صحبت‌ها در موردش بیشتر شده، رونالد آرائوخو، مدافع اروگوئه‌ای کاتالان‌ها است. به گزارش فلوریان پلاتنبرگ، خبرنگار اسکای اسپورت، منچستریونایتد برای جذب رونالد آرائوخو، حاضر است تا 80 میلیون یورو هزینه کند.

آرائوخو در این فصل 20 بازی برای بلوگرانا در تمام رقابت‌ها انجام داده است و توجه تیم‌های زیادی در اروپا را به خود جلب کرده است. در کنار منچستر یونایتد، گزارش شده است که بایرن مونیخ نیز به این ملی‌پوش اروگوئه‌ای علاقه دارد.

این گزارش حاکی از آن است که بارسلونا به شیاطین سرخ و بایرن مونیخ گفته است که برای جدایی این مدافع میانی در زمستان به 80 میلیون یورو نیاز دارند.

با این حال، طبق گزارش‌ها، آرائوخو علاقه‌ای به ترک نیوکمپ در ژانویه ندارد، و این امر توافق را دشوار می‌کند. اما از طرفی، شرایط مالی نابه‌سامان بارسلونا، موجب شده تا این دو باشگاه انگلیسی و آلمانی، به خرید آرائوخو امیدوار شوند. بارسلونا نیاز دارد با یک فروش بزرگ در زمستان یا تابستان 2024، حساب‌های مالی خود را متعادل سازد و از قوانین فیرپلی مالی تبعیت کند.

اریک تن هاگ، سرمربی منچستر یونایتد به دنبال تقویت خط دفاعی است و آینده رافائل واران در اولدترافورد نامشخص است. در همین حال، لیساندرو مارتینز در نیم فصل اول با مشکلات مصدومیت دست و پنجه نرم کرد و این امر باعث شده تا قرمزهای منچستر به خرید یک مدافع فکر کنند.

1428