تلاش سخت سیدحسین، علی بیرو و پیام نیازمند برای اثبات توانایی‌شان (عکس)

تلاش سخت سیدحسین، علی بیرو و پیام نیازمند برای اثبات توانایی‌شان (عکس)

پایگاه خبری فوتبالی- دروازه‌بانان تیم‌های استقلال، پرسپولیس و سپاهان رقابت سختی با یکدیگر در جریان تمرینات تیم ملی دارند.

به گزارش فوتبالی، قلعه‌نویی تصمیم گرفت این بار دروازه‌‎‌بانان تیم ملی را از میان تیم‌های استقلال، پرسپولیس و سپاهان انتخاب کند تا نشان بدهد عملکرد سنگربانان سه تیم صدرنشین لیگ را زیر نظر داشته است.

هر سه دروازه‌بان حاضر در اردوی تیم ملی یعنی علیرضا بیرانوند، پیام نیازمند و سیدحسین حسینی در بازی‌های لیگ برتر بسیار خوب عمل کرده‌اند که کار را برای انتخاب دروازه‌بان اول دشوار می‌کند.

هر چند این سه نفر تنها دروازه‌بانان خوب این فصل لیگ نبودند و حسین پورحمیدی، دروازه‌بان تراکتور با عملکرد بی‌نظیر خود حسابی توجه‌ها را به خود جلب کرد و عدم دعوت قلعه‌نویی از او با اعتراض هواداران تراکتور رو به رو شد.

پورحمیدی در حال حاضر با 10 کلین شیت رکورددار بسته نگه داشتن دروازه در این فصل از لیگ بوده است.

بعد از او سیدحسین حسینی، دروازه‌بان استقلال را داریم که با 8 کلین شیت در رتبه دوم قرار گرفته و علیرضا بیرانوند هم با یک عدد کمتر، یعنی با 7 کلین شیت رتبه سوم را به خود اختصاص داده است.

نیازمند اما از این نظر به اندازه رقبای خود قدرتمند عمل نکرده و تنها 4 کلین شیت در کارنامه این فصل او به چشم می‌خورد، اما نباید از واکنش‌‌های فوق‌العاده او در جریان بازی‌های لیگ صرف نظر کنیم که بارها مانع از باز شدن دروازه سپاهان شد.

هم اکنون این سه دروازه‌بان در جریان تمرینات تیم ملی سخت در حال تلاش برای اثبات آمادگی خود هستند و برای رسیدن به دروازه تیم ملی با هم رقابت می‌کنند.

تیم ملی فوتبال ایران، فردا به مصاف بورکینافاسو خواهد رفت و باید دید گزینه اول قلعه‌نویی برای حفاظت از قفس توری ایران کدام یک از این سه نفر خواهد بود.

7474