هافبک مراکشی به فیورنتینا باز می گردد

هافبک مراکشی به فیورنتینا باز می گردد

پایگاه خبری فوتبالی- باشگاه منچستریونایتد تمایلی به حفظ سوفیان امرابات در پایان فصل ندارد.

به گزارش فوتبالی ، اریک تن هاگ در حال برنامه ریزی برای بازگشت این بازیکن به ایتالیا در تابستان است. امرابات ۲۷ ساله در تابستان پس از یک جام جهانی چشمگیر با مراکش به صورت قرضی از فیورنتینا به منچستریونایتد پیوست. با این حال، او در ۱۷ بازی خود در تمامی رقابت ها برای شیاطین سرخ، نتوانسته خود را در تیم به طور محسوسی ارتقا دهد. منابع در اولدترافورد می گویند نظریه ای وجود دارد که امرابات برای لیگ برتر انگلیس بازیکن مناسبی نیست.

یک منبع آگاه گفت: "بعید است که امرابات پس از تابستان ۲۰۲۴ در منچستریونایتد بماند. آنها گزینه ای برای تبدیل قرارداد دائمی دارند، اما از اوضاع این طور بر می آید که سرمربی برنامه ای برای انجام این کار ندارد."

شکی نیست که امرابات بازیکن خوبی است، اما در مورد اینکه آیا او برای لیگ برتر مناسب است یا خیر علامت سوال وجود دارد. او در ایتالیا خیلی خوب کار کرد اما سرعت بازی در دو لیگ بسیار متفاوت است و این نکته ای است که او از زمان ورود به انگلیس نسبت به آن با مشکل مواجه شده است. ممکن است باشگاه‌های دیگر اروپا نیز علاقه‌ای به جذب او داشته باشند، اما با توجه به شرایط فعلی، او در شهر منچستر نخواهد ماند. عامل دیگر در خروج قریب الوقوع امرابات، پیشرفت کوبی ماینو بازیکن حوان شیاطین سرخ است. او پس از بازی در آنفیلد توسط تن هاگ مورد تمجید قرار گرفت عملکرد بی نظیری داشته است.

۱۰۰۹