درخشش نوراللهی در امارات؛ دلبری احمد نور برای طرفداران الوحده

درخشش نوراللهی در امارات؛ دلبری احمد نور برای طرفداران الوحده

پایگاه خبری فوتبالی– نوراللهی بازیکن ایرانی الوحده با دو گلی که برای تیمش زد، نقش مهمی در پیروزی مقابل الجزیره داشت.

به گزارش فوتبالی، امروز در یکی از مسابقات تورنمنت «لیگ کاپ» امارات تیم الوحده با حضور احمد نوراللهی در مقابل تیم الجزیره قرار گرفت. این بازی در نهایت با پیروزی 4 بر دو به سود الوحده تمام شد.

در این مسابقه ابتدا الوحده توسط کریستین گوانکا در دقیقه 19 و از روی نقطه پنالتی به گل رسید. اما عمر ترائوره موفق شد در دقیقه 37 گل تساوی را بزند. در دقیقه 55 نوبت به گلزنی هافبک ایرانی الوحده رسید.

در این دقیقه الوحده در نزدیک نقطه کرنر صاحب یک ضربه ایستگاهی شد. گوانکا توپ را بلند ارسال کرد. کروسپزکی مهاجم الوحده سر اول را زد که به مدافع الجزیره خورد و توپ زیر پای نوراللهی افتاد. ملی‌پوش ایرانی هم بدون معطلی از روی خط شش قدم دروازه الجزیره را باز کرد.

دو دقیقه بعد از این گل علی مبخوت مهاجم سرشناس الجزیره با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد. بعد از این اخراج، سرمربی الوحده هم عمر خریبین را به زمین فرستاد تا فشار بیشتری روی دروازه الجزیره بیاورد. اما برونو بازیکن الجزیره روی یک غافلگیری گل زد و بازی را به تساوی دو بر دو کشاند.

در حالی که بازی داشت به دقایق پایانی نزدیک می‌شد نوراللهی یک بار دیگر به داد تیمش رسید. عبدالله فیصل الکربی که در دقیقه 79 وارد زمین شده بود از سمت راست زمین سانتر کرد و نوراللهی با یک ضربه سر خوب از نزدیکی خط شش قدم گل دوم خودش و گل سوم الوحده را زد.

دقایقی بعد هم عمر خریبین گل چهارم را زد تا خیال الوحده از پیروزی در این مسابقه راحت شود. اما بدون شک موثرترین بازیکن الوحده در این پیروزی، احمد نوراللهی بود که دو گل برای تیمش زد. نکته جالب این است که نوراللهی از وقتی از لیست تیم ملی کنار گذاشته شد بیشتر از قبل برای تیم باشگاهی‌اش می‌درخشد. او در فصل جدید فوتبال امارات و تا وقتی در لیست تیم ملی ایران بود فقط یک پاس گل داده بود.

اما درست بعد از آن که قبل از بازی با هنگ کنگ اردوی تیم ملی را ترک کرد و به امارات برگشت اوج گرفت. نوراللهی بعد از خط خوردن از تیم ملی و قبل از بازی امروز یک گل زده و دو پاس گل داده بود.

نوراللهی امروز هم دو گل دیگر در الوحده زد تا روزهای خوبش در الوحده ادامه داشته باشد. درخشش نوراللهی یک پیغام برای کادر فنی تیم ملی ایران هم دارد. این که او در آستانه جام ملت‌های آسیا در آمادگی مطلوبی به سر می‌برد و می‌توانست در این تورنمت عصای دست امیر قلعه‌نویی هم باشد. البته او در حال حاضر به خاطر حواشی بازی ایران و هنگ کنگ از تیم ملی کنار گذاشته شده است.

1359