نظر جنجالی رودگولیت، اسطوره هلندی درباره کارلو آنچلوتی

نظر جنجالی رودگولیت، اسطوره هلندی درباره کارلو آنچلوتی

پایگاه خبری فوتبالی - رودگولیت، بازیکن اسطوره ای هلند در اظهار نظری جنجالی عنوان کرد که کارلو آنچلوتی نسبت به سر الکس فرگوسن و پپ گواردیولا سرمربی بهتری است.

به گزارش فوتبالی، اسطوره سابق هلند و باشگاه آث میلان ایتالیا و دارنده توپ طلا معتقد است که عملکرد کارلو آنچلوتی، سرمری فعلی رئال مادرید نسبت به سر الکس فرگوسن افسانه ای و پپ گواردیولا، سرمربی فعلی منچسترسیتی از کیفیت بیشتر و بهتری برخوردار است. به گفته رودگولیت: "فرگوسن و گواردیولا با 18 قهرمانی در لیگ برتر انگلیس و 5 عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا از بهترین مربی های جهان هستند، اما آنچلوتی تنها مربی است که توانسته به تنهایی 5 عنوان قهرمانی در لیگ های اروپایی و 4 عنوان قهرمانی UCL را در آلبوم افتخارات خود ثبت کند." رودگولیت اعتقاد دارد موفقیت های کارلتو - که زمانی هم در آث میلان همبازی او بود - در سطح اروپا باعث شده که این مربی ایتالیایی در کار خودش بهترین باشد.

او در ادامه گفت: "فکر می کنم آنچلوتی بخاطر جام های اروپایی خصوصا لیگ قهرمانان اروپا که به دست آورده از فرگوسن و گواردیولا بهتر باشد. او پادشاه قهرمانی در لیگ های اروپایی است. سر الکس فرگوسن و پپ گواردیولا بخشی جدایی ناپذیر از تاریخ فوتبال هستند، اما باید ابتدا به دستاوردهای آنچلوتی و افتخارات او نگاه کنید. او بهترین بهترین هاست و من به وجود او افتخار می کنم."

1369