اعلام رای انضباطی در خصوص تخلفات دو تیم از لیگ یک

اعلام رای انضباطی در خصوص تخلفات دو تیم از لیگ یک

پایگاه خبری فوتبالی- کمیته انضباطی رای خود را در خصوص دیدار تیم های میهن آریو اسلامشهر و شهرداری آستارا صادر کرد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، رای کمیته انضباطی به شرح زیر است:

تیم میهن آریو اسلامشهر به دلیل سو رفتار تیمی ناشی از ۹ اخطاره بودن بازیکنان و تخلف تماشاگرانش به دلیل ورود به زمین به پرداخت ۷۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال جریمه نقدی و یک جلسه محرومیت از حضور تماشاگران در مسابقات خانگی و برگزاری در محل دیگر به تشخیص سازمان لیگ محکوم شد. این رای از حیث محرومیت قابل تجدید نظر است.

تیم شهرداری آستارا به دلیل تخلف تماشاگرانش مبنی بر ورود به زمین و سو رفتار تیمی به پرداخت ۴۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

فرهاد خالدی، مدیر تیم شهرداری آستارا به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه (داور) که منجر به صدور قرار دستور موقت برای وی شد به دو جلسه محرومیت با احتساب محرومیت ناشی از دستور موقت که یک جلسه آن به مدت شش ماه تعلیق میگردد و به مبلغ ۲۶۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.

امیر حسین قربانی، از مسئولین هیات فوتبال استان تهران به دلیل رفتار غیر ورزشی منجر به صدور قرار دستور موقت شد، به دو جلسه محرومیت از حضور در استادیوم با احتساب محرومیت ناشی از قرار دستور موقت که یک جلسه آن به مدت ۶ ماه تعلیق می شود، محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.

شاهین مجیدی، بازیکن تیم شهرداری آستارا به دلیل بدرفتاری در قبال بازیکن تیم حریف و همچنین نسبت به داور مسابقه به چهار جلسه محرومیت و پرداخت مبلغ ۳۰۰/۰۰۰/۰۰ ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.

با صدور این حکم از دستور موقت صادره نسبت به نامبردگان رفع اثر می‌گردد.

7474