بایندریان: سطح نساجی در حدی نبود که بتواند فشار دو لیگ مهم را تحمل کند

بایندریان: سطح نساجی در حدی نبود که بتواند فشار دو لیگ مهم را تحمل کند

پایگاه خبری فوتبالی- سرپرست باشگاه نساجی تاکید کرد که کیفیت و سطح مجموعه تیم در آن اندازه‌ای نبود که همزمان بتواند فشار دو لیگ مهم را تحمل کند.

به گزارش فوتبالی، حمیدرضا بایندریان سرپرست باشگاه نساجی مازندران با حضور بر سر تمرین در جمع اعضای تیم ضمن تشکر از زحمات صادق درودگر مدیرعامل سابق باشگاه، اظهار کرد: تداخل بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا با ابتدای رقابت‌های لیگ برتر با توجه به بضاعتی که داشتیم، شرایط سختی را برای ما رقم زد.

وی با اشاره به اینکه امسال در مقایسه با سال‌های گذشته به‌لحاظ کیفی، تیم خوبی داریم، افزود: کیفیت و سطح مجموعه تیم در آن اندازه‌ای نبود که همزمان بتواند فشار دو لیگ مهم را تحمل کند و از سویی بازه زمانی محدود بین بازی‌ها، همگروه شدن با دو تیم قوی، سفرهای پی‌درپی و مصدومیت‌ها، کار را برای ما دشوارتر کرد.

سرپرست باشگاه نساجی مازندران با عنوان اینکه مجموعه باشگاه به توان و قابلیت این تیم، ایمان کامل دارد، خاطرنشان کرد: 21 بازی تا پایان فصل در پیش داریم و مطمئن باشید در این مدت زمان، خیلی از اتفاقات خوب را می‌توانیم با همدلی و وحدت رقم بزنیم.

بایندریان اضافه کرد: آن بازیکنانی که در دو سه فصل گذشته کنار ما بودند، به‌خوبی می‌دانند که نساجی طی این سال‌ها جایگاه خوبی در جدول نداشت. علی‌رغم اینکه قهرمان جام حذفی هم شدیم، اما رتبه‌مان در جدول لیگ برتر زیبنده نام نساجی نبود.

وی گفت: همان‌طور که می‌دانید نساجی یک تیم معمولی نیست، بلکه آبروی ده‌ها هزار مازندرانی و قائمشهری است که حتی یک پاس شما، تاثیر مستقیم بر زندگی‌شان دارد. ضمن اینکه همگی وظیفه سنگینی در قبال نساجی داریم، شما هم با این کادر فنی خوب، به‌فکر ارتقای سطح کیفی خودتان باشید تا بتوانید سال‌ها در لیگ و حتی در عرصه‌های بین‌المللی نقش‌آفرینی کنید.

7474