ویل چری امتیازآورترین بازیکن سوپرلیگ غرب آسیا شد

ویل چری امتیازآورترین بازیکن سوپرلیگ غرب آسیا شد

پایگاه خبری فوتبالی- بازیکن آمریکایی شهرداری گرگان، امتیازآورترین بازیکن سوپرلیگ بسکتبال غرب آسیا شد.

به گزارش فوتبالی، پس از جدایی پری پتی، گارد آمریکایی و ستاره‌ پنج سال گذشته تیم شهرداری گرگان از این تیم، با نظر مصطفی هاشمی، ویل چری به عنوان جایگزین او انتخاب شد که اکنون این ستاره آمریکایی، امتیازآورترین بازیکن سوپرلیگ غرب آسیا به شمار می‌رود.

شهرداری گرگان در دو بازی گذشته خود در سوپرلیگ غرب آسیا ابتدا در خانه ساجس لبنان با نتیجه ۷۴ - ۸۶ به برتری رسید و سپس در بازی دومش که در سالن آزادی تهران برگزار شد، ۱۲۱ - ۷۰ الاتحاد اهلی سوریه را شکست داد که ویل‌ چری در هر دوی این بازی‌ها امتیاز آورترین بازیکن نماینده ایران بود. پوینت‌گارد آمریکایی و ۳۲ساله شهرداری گرگان در بازی اول ۲۶ امتیاز و در بازی دوم ۳۰ امتیاز به دست آورد تا در مجموع با ۵۶ امتیاز، تا پایان هفته دوم این رقابت‌ها امتیازآورترین بازیکن باشد.

او آمار ۴۲.۹ درصد موفقیت (۹ از ۲۱ پرتاب) در پرتاب‌های دو امتیازی و ۴۷.۷ درصد موفقیت (۹ از ۱۹ پرتاب) در پرتاب‌های سه امتیازی را به ثبت رسانده است.

آنتوین ویگینز، فوروارد آمریکایی تیم النفت عراق، و پیر دشان جکسون، پوینت‌گارد آمریکایی تیم ساجس لبنان نیز به ترتیب با مجموع ۴۰ و ۳۹ امتیاز در رده‌های دوم و سوم این رده‌بندی قرار دارند.

1999