غیررسمی/ فولاد محمد عباس‌زاده را اخراج کرد!

غیررسمی/ فولاد محمد عباس‌زاده را اخراج کرد!

پایگاه خبری فوتبالی- بر اساس اخباری که به فوتبالی رسیده ظاهرد باشگاه فولاد خرید ابتدای فصل خود، محمد عباس‌زاده را کنار گذاشته است.

به گزارش فوتبالی، محمد عباس‌زاده مهاجمی است که پس از سه فصل درخشان در تراکتور و با آمار گلزنی بالا از این تیم جدا شده و ابتدای فصل جاری به فولاد پیوست. با این حال اوضاع اصلاً برای مهاجم قائمشهری خوب پیش نرفته و عباس‌زاده با وجود یک بار گلزنی برای تیم جدید خود، روزهای خوبی را در این تیم سپری نمی‌کند.

البته مشکل فولاد با عباس‌زاده فنی نیست چرا که تیم اهوازی به صورت کلی عملکرد فنی خوبی ندارد و قرمزهای خوزستانی بابت رفتارهای خارج از مستطیل سبز عباس‌زاده با این مهاجم به مشکل خورده‌اند و از وی ناراحت هستند.

عباس‌زاده که اصلاً قصد جدایی از تراکتور را نداشت و باتوجه به نظر مستقیم پاکو خمز مجبور به این کار شد، از زمان ترک این تیم و حضور در تیم جدید همچنان نسبت به فعالیت‌های تیم سابق خود حساسیت داشته و با ابراز دلتنگی بسیار زیاد برای تی‌تی‌ها، باعث ناراحتی هواداران فولاد شده است. او چند وقت پیش برای تراکتور استوری گذاشت.

این موضوع باعث شد تا تعدادی از لیدرهای فولادی در یکی از تمرین‌های تیم اهوازی به عباس‌زاده اعتراض تندی داشته باشند و از وی بخواهند به این رفتار خود پایان دهد. اتفاقی که ویدیوی آن بسیار در فضای مجازی وایرال شد.

علاوه بر این موضوع حضور مهاجم قائمشهری در ورزشگاه وطنی برای تماشای یکی از مسابقات نساجی و حتی یکی از بازیهای آسیایی نساجی در آزادی، هم باعث ناراحتی مدیران فولاد از این مهاجم کارکشته شده است. عباس‌زاده همچنین در یکی از جلسات تمرینی با ایگناسیو مارتینز سرمربی اسپانیایی فولاد هم به مشکل برخورد تا وی این مهاجم را در اختیار مدیران تیم خوزستانی قرار دهد و وی را برای بازی با تراکتور به تبریز نبرد.

همه این عوامل دست به دست هم داده تا این خبر به گوش برسد که فولاد عباس‌زاده را از جمع تیم‌ خود کنار گذاشته و این مهاجم نیم فصل باید دنبال تیمی تازه برای خود باشد.

1997