تیم ملی فوتسال در 2 دیدار تدارکاتی به مصاف روسیه می‌رود

تیم ملی فوتسال در 2 دیدار تدارکاتی به مصاف روسیه می‌رود

پایگاه خبری فوتبالی- رئیس کمیته فوتسال گفت: طبق آخرین اقدامات و هماهنگی ها دو دیدار تدارکاتی با تیم ملی روسیه در شهر لار اواخر آذرماه خواهیم داشت.

به گزارش فوتبالی، احسان اصولی در مورد سومین جلسه هماهنگی بازی‌های دوستانه تیم ملی فوتسال ایران و روسیه که قرار است در شهرستان لار برگزار شود، اظهار داشت: امروز جلسه‌ای به جهت هماهنگی مسابقات ایران و روسیه با حضور تاج ریاست فدراسیون فوتبال، اسبقیان مدیرکل حوزه وزارتی ورزش و جوانان، مدیرکل ورزش و جوانان و سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان فارس و فرماندار ویژه شهرستان لار و جمعی دیگر از مسئولان فدراسیون و... در محل فدراسیون فوتبال تشکیل شد.

وی گفت: در ابتدا باید از هاشمی وزیر ورزش و تاج ریاست فدراسیون فوتبال به جهت حمایت از فوتسال تشکر و قدردانی داشته باشم. تیم ملی یک کشور متعلق به فرد یا گروهی نیست. این تیم متعلق به تمام مردم ایران است و هر کجا که امکانات وجود داشته باشد، این تیم حضور خواهد یافت، برای رشد و توسعه این رشته.

اصولی گفت: در این جلسه آخرین اقدامات انجام‌شده و آخرین بازدیدهای صورت گرفته توسط اینجانب از محل برگزاری مسابقات و تکمیل کارهای انجام‌شد و شرایط خوبی در مراحل برگزاری مسابقات در شهرستان لار انجام شده است.

رئیس کمیته فوتسال گفت: طبق آخرین اقدامات و هماهنگی‌های انجام شده تیم ملی روسیه 25 آذر مستقیم از دبی به لار می‌رود و تیم ملی فوتسال کشورمان هم که قرار است اردویی از 20 تا 25 آذرماه داشته باشد، صبح روز 26 آذرماه از طریق مهرآباد به لار می‌رود و ان‌شاءالله قرار است در تاریخ 27 و 28 ما دو بازی مقابل روسیه داشته باشیم. جا دارد مجددا از مدیران و مسئولان ورزشی فارس و همچنین فرماندار لار که امکانات را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به جهت برگزاری این مسابقه آماده کردند تشکل و قدردانی داشته باشم و امیدوارم هواداران فوتسال حمایت خوبی از این مسابقه داشته باشند.

وی ادامه داد: سیاست‌ها و حمایت فدراسیون همچنان از تیم ملی فوتسال پس از مقدماتی جام ملت‌ها همچنان ادامه دارد و همانطور که اطلاع دارید ما در تمام فیفادی‌ها حضور داشتیم و اقدامات خوبی انجام شد. تورنمنت تایلند، بازی با ازبکستان در تهران، تورنمنت برزیل و حالا هم بازی با روسیه، این بازی برای ما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و فارغ از هر نتیجه‌ای بازیکنان جوان تیم ملی می‌توانند تجربه خوبی به دست آورند. از طرفی وحید شمسایی سرمربی تیم ملی و کادر فنی‌اش می‌توانند استفاده خوبی از این بازی به جهت حضور قدرتمندانه در بازی‌های آسیایی تایلند داشته باشند. ما بعد از بازی‌های آسیایی که قرار است در فروردین در تایلند برگزار شود، مجددا در شهریورماه باید در بازی‌های جام جهانی ازبکستان شرکت کنیم و ان‌شاءالله بتوانیم نتایج خوبی با دعای خیر مردم در هر دو تورنمنت داشته باشیم.

7474