بارسلونا در آستانه درآمد دو میلیون یورویی از انتقال یک بازیکن

بارسلونا در آستانه درآمد دو میلیون یورویی از انتقال یک بازیکن

پایگاه خبری فوتبالی - بارسلونا در آستانه درآمد دو میلیون یورویی و غیرمنتظره از یک بازیکن است.

به گزارش فوتبالی، خوان میراندا محصول آکادمی بارسلونا پس از درخشش در بتیس توجه باشگاه های مختلفی را جلب کرده است. گفته می شود که میلان آماده پرداخت سه تا چهار میلیون یورو برای این بازیکن در نقل و انتقالات زمستانی است. بارسلونا در حال حاضر 50 درصد از حق انتقال میراندا را در اختیار دارد و می تواند به شکل غیرمنتظره ای از انتقال او دو میلیون یورو درآمد کسب کند.

به نظر می رسد که انتقال میراندا به میلان در زمستان قطعی است. این بازیکن تا پایان فصل با بتیس قرارداد دارد اما برای جدایی در زمستان به توافق رسیده است. بازیکن سابق بارسلونا برای قراردادی پنج ساله با روسونری ها به توافق رسیده است.  در حقیقت بارسایی ها نیمی از حق انتقال میراندا را در اختیار دارند و از فروش او درآمدزایی خواهند کرد. 

بدین ترتیب محصول آکادمی بارسلونا راهی فوتبال ایتالیا خواهد شد که بارسلونا نیز از این مسئله سود می کند. میراندا در 31 اکتبر 2018 اولین بازی خود را در تیم بزرگسالان بارسلونا در مقابل کولتورال لئونسا داشت. محصول سابق آکادمی بارسلونا در سال 2019 قرضی به شالکه رفت و بعد از آن نیز  راهی بتیس شد که البته کاتالان ها نیمی از حق انتقالش را حفظ کردند.

4125