بیانیه گل گهر در مورد درگیری با اعضای فجرسپاسی

بیانیه گل گهر در مورد درگیری با اعضای فجرسپاسی

پایگاه خبری فوتبالی - باشگاه گل گهر درخصوص درگیری پیش آمده در فوتبال امیدهای لیگ دسته اول بیانیه داد.

به گزارش فوتبالی، باشگاه گل گهر سیرجان در خصوص درگیری پیش آمده در فوتبال امیدهای لیگ دسته اول فوتبال بیانیه به شرح زیر داد:

عصر پنجشنبه و از سری مسابقات لیگ دسته‌اول فوتبال امیدهای کشور، تیم‌های گل‌گهر و فجرسپاسی شیراز در سیرجان به مصاف هم رفتند که این دیدار در حالی که تا دقایق پایانی با نتیجه‌ی قاطع سه بر صفر به نفع گل‌گهر در جریان بود، با حرکت زشت دروازه‌بان فجرسپاسی که با مشت یکی از بازیکنان گل‌گهر را مصدوم کرد، به تنش کشیده شد. در همین رابطه باشگاه گل‌گهر لازم می‌داند توضیحاتی را در این زمینه ارائه دهد.

بر خلاف روایت باشگاه فجرسپاسی، شروع کننده درگیری همان‌گونه که در فیلم مسابقه قابل مشاهده است، دروازه‌بان این تیم بوده که متاسفانه با اقدامی زشت و زدن مشت به مهاجم گل‌گهر، مسابقه را به تنش کشیده است. متاسفانه بعد از این اتفاق، دو نفر از همراهان تیم فجرسپاسی با یکی از تماشاگران و یکی از اعضای کادرفنی گل‌گهر درگیر می‌شوند و سبب می‌شوند، درگیری‌ها شدت پیدا کند. 

باشگاه گل‌گهر ضمن تقبیح حرکت زشت دروازه‌بان حریف و همراهان باشگاه فجرسپاسی، صراحتا اعلام می‌کند که این تماشاگر‌ بر خلاف ادعای باشگاه فجرسپاسی که او را منتسب به گل‌گهر کرده، هیچ ارتباط کاری با باشگاه گل‌گهر ندارد و بعد از درگیری هم توسط پلیس بازداشت شده است. عضو کادرفنی تیم امید گل‌گهر نیز به خاطر شرکت در درگیری‌ها، بلافاصله از سوی باشگاه گل‌گهر اخراج و به کمیته انضباطی معرفی شده است.

بعد از پایان تنش‌ها و علی‌رغم اصرار چندباره ناظر بازی، کادر فنی فجرسپاسی حاضر به ادامه بازی نمی‌شوند. حرکتی که این ظن را تقویت می‌کند که حریف برای فرار از شکست سنگین سه بر صفر، به حربه ایجاد تنش و ناتمام گذاشتن بازی متوسل شده تا شاید با این اقدام و تیری در تاریکی انداختن، ورق را در خارج از زمین مسابقه به نفع خود برگرداند.

 در پایان باشگاه گل‌گهر، تاکید می‌کند که همواره رعایت اخلاق را به کسب نتیجه ترجیح داده و بعد از این بازی نیز، علی‌رغم دلخوری از اتفاقات پیش آمده، نهایت همکاری و همراهی را با اعضای تیم و باشگاه فجرسپاسی انجام داده است.

۹۹۸۹