روایت اسطوره میلان از گفتگوهایش با مسی: ده روز تلاش کردم!

روایت اسطوره میلان از گفتگوهایش با مسی: ده روز تلاش کردم!

پایگاه خبری فوتبالی - پائولو مالدینی افشا کرد که میلان سخت تلاش کرده تا لیونل مسی ستاره کنونی تیم ملی آرژانتین و اینتر میامی را به خدمت بگیرد. 

به گزارش فوتبالی، مالدینی گفتگویی با پادکست "پورتکسب " داشت که به تلاش های خودش و میلان برای جذب مسی در تابستان گذشته اشاره کرد. وی گفت که به مدت ده روز، تلاش سخت برای جلب  نظر این ستاره انجام شده است. در حقیقت این گفتگوها در سال 2021 انجام شده است، زمانی که بارسلونا برای تمدید قرارداد لئو به مشکل خورده بود و این مهاجم در نهایت تصمیم گرفت که به پی اس جی برود.

مالدینی در این باره توضیح داد:" سعی کردیم که مسی را بخریم. او را می خواستیم. برایش جنگیدیم اما بعد از ده روز فهمیدیم که غیرممکن است. دیگر برای اصن صحبت ها دیر است اما دیدن بازیکنی نظیر مسی برای هر کسی خوشایند است. وقتی که این خبر را شنیدم که ممکن است به اینتر برود، وحشت کرده بودم. " 

میلان در فصل 22-2021 فاتح اسکودتو شد و مسی نیز می توانست بخشی از آن تیم باشد اما لئو به پاریس رفت و دو سال ناخوشایند را در پی اس جی داشت.  

از سویی مالدینی هنوز در مورد آینده شغلی خود پس از ترک میلان تصمیم نگرفته است. منچستریونایتد و باشگاه های عربستانی با او تماس گرفته اند و باید دید که پائولو چه تصمیمی را در مورد آینده خود می گیرد.

4125