گزارش تسنیم/ تکلیف فدراسیون والیبال چه می‌شود؟

گزارش تسنیم/ تکلیف فدراسیون والیبال چه می‌شود؟

پایگاه خبری فوتبالی- پس از به پایان رسیدن دوران چهار ساله ریاست محمدرضا داورزنی، این فدراسیون در انتظار معرفی سرپرست جدید خود است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، با وجود پایان دوران چهار ساله ریاست محمدرضا داورزنی در روز 29 آبان هیچ خبری درباره سرنوشت این فدراسیون وجود ندارد. داورزنی عملاً پس از 29 آبان نمی‌تواند به فعالیتش ادامه دهد چرا که هرگونه فعالیت و امضای اسناد از سوی او غیرقانونی محسوب می‌شود.

وزارت ورزش پیش از این تاریخ اعلام کرده بود که در مورد والیبال همانند فدراسیون‌های دیگر تصمیم خواهد گرفت. با این وجود همچنان همه در انتظار تصمیم نهایی وزارت ورزش هستند. در شرایطی که مسئولان فدراسیون والیبال اعتقاد دارند مجمع فدراسیون باید سرپرست را انتخاب کند وزارت ورزش نظر دیگری دارد. آنچه اما فارغ از این اختلافات اهمیت دارد بلاتکلیفی آزاردهنده رشته‌ای است که از اهمیت فراوانی برخوردار است.

اینکه در مورد فدراسیون والیبال چه تصمیمی گرفته خواهد شد، یک بحث است و اینکه چه زمانی فدراسیون از بلاتکلیفی خارج می‌شود، موضوعی دیگر. در واقع اکنون بیش از هر موضوع دیگری باید مشخص شود اداره فدراسیون برعهده چه کسی قرار می‌گیرد و نقشه راه وزارت ورزش برای این فدراسیون چیست.

قطعاً بلاتکلیفی فدراسیون والیبال اتفاق ناخوشایندی است و برای اینکه روزهای طلایی پیش‌رو برای این رشته از بین نرود باید هر چه سریع‌تر تکلیف مشخص شود. این انتظار وجود دارد که هر تصمیمی که می‌خواهد گرفته شود زودتر به مرحله اجرایی برسد تا والیبال بیش از این متضرر نشود.

1999