رونالدو هنوز مثل 18 ساله‌هاست

رونالدو هنوز مثل 18 ساله‌هاست

پایگاه خبری فوتبالی - روبرتو مارتینز سرمربی تیم ملی پرتغال می گوید که کریستیانو رونالدو همانند بازیکنان 18 ساله تشنه گلزنی است. 

به گزارش فوتبالی، شب گذشته پرتغال در آخرین دیدار مرحله مقدماتی رقابت های یورو 2024 موفق شد با نتیجه دو بر صفر از سد ایسلند عبور کند تا به بهترین شکل به کار خود پایان دهد. گل های سلسائو را در این بازی، برونو فرناندز و ریکاردو هورتا به ثمر رساندند و رونالدو شب آرامی در این بازی تجربه کرد. رونالدو حتی یک موقعیت طلایی را از دست داد، اما با این وجود توانسته در این رقابت ها 10 گل در 9 بازی به ثمر برساند. 

به نقل از سایت گل، روبرتو مارتینز سرمربی پرتغال بعد از این بازی راجع به عملکرد رونالدو گفت: "کریستیانو رونالدو همانند بازیکن 18 ساله تشنه گلزنی است. او الگوی بازیکنان دنیاست و همیشه سعی می کند در موقعیت درست گلزنی قرار بگیرد."

با پایان یافتن بازی های ملی، کریستیانو رونالدو به تمرینات النصر باز خواهد گشت. النصر در حال حاضر در رده دوم لیگ حرفه ای عربستان قرار دارد و برای بازی بعدی خود به مصاف الاخدود در روز جمعه خواهد رفت. رونالدو تاکنون در فصل جدید توانسته 13 گل برای النصر به ثمر برساند.

4416