ستاره جوان برزیلی رونالدو را به مسی ترجیح می دهد

ستاره جوان برزیلی رونالدو را به مسی ترجیح می دهد

پایگاه خبری فوتبالی- اندریک ستاره جدید رئال مادرید اعتراف کرد که بیشتر از لیونل مسی طرفدار کریستیانو رونالدو است.

به گزارش فوتبالی ، اندریک در سال گذشته پس از درخشش در تیم پالمیراس برزیل به سرعت به شهرت رسیده است. این بازیکن جوان برزیلی به اندازه کافی تیم های بزرگ را تحت تاثیر قرار داد و توجه رئال مادرید را به خود جلب کرد تا رئال مادرید در دسامبر گذشته بند آزادسازی ۶۰ میلیون یورویی او را در فعال کند. اندریک قرار است تابستان آینده به سانتیاگو برنابئو منتقل شود، اما در حال حاضر طعم فوتبال را در بالاترین سطح کشور برزیل با پالمیراس می چشد.

 این بازیکن ۱۷ ساله اولین بازی ملی خود را در حالی انجام داد که سلسائو در آخرین بازی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ مقابل کلمبیا با شکست غافلگیرکننده ۲-۱ بازی را به اتمام رساند که باعث شد آنها تا رده پنجم جدول رده بندی مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ در منطقه آمریکای جنوبی سقوط کنند. حالا پیش از بازی حساس برزیل مقابل آرژانتین، اندریک اعتراف کرد که سبک بازی رونالدو، اسطوره رئال مادرید و پرتغال را به لیونل مسی ترجیح می دهد، علیرغم اینکه بازیکن آرژانتینی اینترمیامی هشت جایزه توپ طلا و  یک جام جهانی را به نام خود دارد.

 ستاره پالمیراس در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: "در مورد مسی باید بگویم او فوق العاده است.یکی از  بهترین ها در تاریخ فوتبال جهان. من اکنون می خواهم از لحظه ای که می توانم مقابل او بازی کنم لذت ببرم، در همان استادیوم که مسی هست، او را از نزدیک نگاه کنم زیرا من فقط او را در بازی های ویدیویی دیدم. مسی بازیکن بزرگی است، اما من طرفدار سبک بازی کریستیانو رونالدو هستم. من این فرصت را دارم تا مسی را از نزدیک می بینم و این فوق العاده خواهد بود."

۱۰۰۹