استفاده اجباری از ماسک در اردوی پرسپولیس

استفاده اجباری از ماسک در اردوی پرسپولیس

پایگاه خبری فوتبالی- کاروان تیم پرسپولیس صبح امروز برای دیدار با استقلال تاجیکستان، به این کشور سفر کرد.

به گزارش فوتبالی، کاروان تیم فوتبال پرسپولیس صبح امروز آماده سفر به دوشنبه شد تا برای مصاف با استقلال تاجیکستان آماده شود. مهمترین نکته سفر پرسپولیس به تاجیکستان ابتلای تعدادی از بازیکنان این تیم به ویروس سرماخوردگی بود که باعث شد تا سفر این تیم تحت تاثیر قرار بگیرد.

پرسپولیسی‌ها پیگیر رقابت گرگ ایرانی مستر المپیا

اعضای تیم پرسپولیس در حالی که مراحل اداری پرواز به دوشنبه تاجیکستان را پشت سر می‌گذاشتند از طریق گوشی‌های همراه خود رقابت هادی چوپان با همتایان خود را در مسابقات مستر المپیا در اورلاندوی فلوریدای آمریکا دنبال می‌کردند.سرخپوشان از اینکه گرگ ایرانی پس از درک لونسفورد آمریکایی به عنوان دوم رسید و رتبه اول را به دست نیاورد ناراحت و متأثر شدند.

استفاده از ماسک اجباری شد

با ورود دکتر حقیقت و دستیاران او در کادر پزشکی تیم پرسپولیس، استفاده از ماسک میان تمامی اعضای تیم اجباری شد. علائم سرماخوردگی در میان برخی اعضای تیم و با توجه به حساسیت بازی در لیگ قهرمانان آسیا؛ استفاده از ماسک‌های سه لایه در کل تیم اجباری شد.

تب بیرانوند قبل از سفر به تاجیکستان 

علیرضا بیرانوند شب قبل از سفر به تاجیکستان تب ۳۹.۵ درجه کرده و دارو مصرف کرده بود. او با اشاره به این موضوع در گفت و گو با پزشک تیم به این موضوع اشاره داشت که کمی درجه تب وی فروکش کرده است.

ترابی علائمی از سرماخوردگی ندارد

مهدی ترابی که به خاطر سرماخوردگی در بازی با صنعت نفت آبادان به میدان نرفت در شرایط نرمال و طبیعی است و کوچک‌ترین نشانه‌ای از سرماخوردگی ندارد.با این وضعیت او می‌تواند با صلاحدید یحیی گل‌محمدی برابر استقلال تاجیکستان بازی کند.

اعضای تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۸ صبح امروز تهران را به مقصد دوشنبه ترک کردند.

1999