کنایه بیرانوند به رضاییان؛ ما «پرسپولیس ایران» هستیم

کنایه بیرانوند به رضاییان؛ ما «پرسپولیس ایران» هستیم

پایگاه خبری فوتبالی – رامین رضاییان مدافع ملی‌پوش سپاهان قبل از بازی با الاتحاد از عدم حمایت رسانه‌های ایران از طلایی‌پوشان اصفهان گلایه کرده بود.

به گزارش فوتبالی، رامین رضاییان در هفته جاری و یک روز قبل از بازی سپاهان و الاتحاد عربستان که برگزار نشد یک حاشیه عجیب درست کرد. او که به نظر می‌رسید از میزان حمایت رسانه‌ها از سپاهان در آستانه این بازی مهم راضی نبود یک پست انتقادیِ عجیب منتشر کرد.

او در این پست که در صفحه شخصی منتشر کرد گفت: «صحبت برای روز دوشنبه، بازی با الاتحاد عربستان است. هواداران عزیز سپاهان، الان وقت این نیست که از پشت تلویزیون حمایت کنید. همه به استادیوم بیایید و استادیوم را پر کنید که از وقتی که ما برای گرم کردن به زمین می‌آییم، انرژی خوب به بچه‌ها بدهید و بازی خوبی داشته باشیم. اسم تیم ما سپاهان اصفهان است نه سپاهان ایران! پس خودتان بیایید و از تیم شهرتان جوری حمایت کنید که ما کیف کنیم.»

این پستِ رامین واکنش‌های متفاوتی را به دنبال داشت. اما تعداد واکنش‌های مثبت چندان زیاد نبود. حتی ژوزه مورایس سرمربی سپاهان هم در نشست خبری قبل از بازی با الاتحاد به طور غیر مستقیم درباره این پست رضاییان گفت: «چیزهایی هم هست که مهم‌تر از بازی فردا است. جذابیتی هست و تیم‌های عربستان سعوی به ایران آمده‌اند و قرار است کنار هم بازی کنیم و لذت ببریم از بازی فردا. ما نماینده ایران هستیم و برای کشور ایران و هواداران سپاهان بازی می‌کنیم.»

خود رضاییان البته روز سه‌شنبه سعی کرد توضیحاتی درباره این اتفاقات بدهد و به قول خودش سوءتفاهم‌ها را رفع کند. او در پستی دیگر نوشت: "وقتی شبكه سه صدا و سيما را ديدم كه اسم تيم ما رو چند باری سپاهان يا سپاهان اصفهان نوشته به اين دليل گفتم سپاهان اصفهان و اين كه مگر غير اينه وقتی دارم دعوت مي‌كنم از عزيزان و هواداران اصفهان خب بايد از شهر اصفهان دعوت كنم…نمي‌دونم چرا يه سری عزيزان متوجه منظورم نشدن. همه مردم ايران عزيز دل من هستند از اين كه اصفهان يكی از تاريخی‌ترين و بزرگترين شهر ايران هست شكی نيست ولی صحبت من جای ديگر بود. دوستون دارم مردم عزيز ايران.»

این حرف‌های رضاییان البته با واکنش مشخصی از سوی رفقا و همبازیان و فوتبالیست‌ها مواجه نشد. تا این که علیرضا بیرانوند دروازه‌بان پرسپولیس پس از پایان بازی با الدحیل که با برتری یک بر صفر قرمزهای پایتخت ایران به پایان رسید با خبرنگاران مواجه شد.

بیرانوند در همان شروع حرف‌هایش گفت: «تبریک می‌گم به مردم ایران. چون ما پرسپولیسِ ایرانیم.» البته بیرانوند هیچ نامی از رضاییان نبرد اما میمیک صورت و لحن او به صورت مشخص نشان می‌داد که در حال پاسخگویی و کنایه زدن است. تاکید او روی «پرسپولیسِ ایران» همه را به این نتیجه رساند که مخاطب این کنایه کسی نیست جز رامین. حالا باید دید رامین به این حرکت بیرانوند واکنش نشان می‌دهد یا با سکوت ماجرا را تمام می‌کند.

1359