ماجرای انتشار عکسهای مشترک تاج و نکونام؛ جلسه درباره تیم امید

ماجرای انتشار عکسهای مشترک تاج و نکونام؛ جلسه درباره تیم امید

پایگاه خبری فوتبالی- حضور سرمربی استقلال در جلسه با رییس فدراسیون فوتبال اتفاقی است که ظاهرا قرار بود رسانه‌ای نشود اما انتشار عکس‌های این جلسه دیروز خبرساز شد.

به گزارش فوتبالی، دیروز عکسی از جلسه مهدی تاج و جواد نکونام منتشر شد و این تصور به وجود آمد که سرمربی استقلال در جلسه‌‍ای با ریس فدراسیون در مورد مسائل اخیر صحبت کرده است. موضوعی که واکنش برخی کانال‌های هواداری پرسپولیس را به دنبال داشت و آنها رابطه نزدیک سرمربی استقلال با رییس فدراسیون فوتبال را موضوعی به ضرر پرسپولیس عنوان کردند.

 این اتفاق در حالی رخ داد که با توجه به حضور تاج در هانگژوی چین امکان برگزاری این جلسه وجود نداشته و گویا این عکس مربوط به 10 روز گذشته بوده است.

ظاهرا قرار به رسانه‌ای شدن جلسه 10 روز قبل نبوده و حالا که این اتفاق رخ داده و هیچکدام از طرفین جلسه هم تا این لحظه توضیحی در موردش نداده‌اند، باید منتظر انواع و اقسام گمانه‌زنی‌ها درباره جزییات این دیدار باشیم البته که به نظر می‌رسد صحبت درباره برنامه بازیهای استقلال در لیگ برتر با توجه به حضور سه بازیکن این تیم در اردوی تیم امید، یکی از محورهای صحبت طرفین بوده است.

4326