عمران‌زاده: دوست داشتیم در قائمشهر میزبان الهلال باشیم/ کیفیت بازیکنان این تیم بالاتر از النصر است

عمران‌زاده: دوست داشتیم در قائمشهر میزبان الهلال باشیم/ کیفیت بازیکنان این تیم بالاتر از النصر است

پایگاه خبری فوتبالی – مربی نساجی  به بازیکنان تیمش توصیه کرده مقابل الهلال تا آخرین لحظه تمرکز کامل داشته باشند.

به گزارش فوتبالی، نساجی که در اولین دیدار با بمبئی هند به پیروزی رسید، هفته آینده بازی حساسی مقابل الهلال دارد. تیمی که بازیکنان سرشناسی دارد و حتی از دید مربی نساجی، نفراتش، باکیفیت‌تر از النصر هستند.

حنیف عمران‌زاده در گفت و گو با خبرنگار فوتبالی، درباره بازی با الهلال می‌گوید:"  بازی سختی در پیش داریم. همه می‌دانند که الهلال مهره‌های بیشتری نسبت به تیم النصر دارد. بازیکنان با کیفیت‌تری هم دارد. در این بازی میزبان هستیم و باید از امتیاز بازی خانگی استفاده کنیم. امیدوارم نتیجه آبرومندی برای کشور ایران و مردم مازندران بگیریم."

بعد از اتفاقاتی که در بازی پرسپولیس و النصر افتاد، طبیعی است که بازیکنان و مربیان نساجی نگران کیفیت چمن ورزشگاه آزادی در روز بازی با الهلال باشند. موردی که عمران‌زاده هم آن را تایید می‌کند:"  واقعا وضعیت چمن مناسب نیست. مدتی است که همه جا در مورد مشکل چمن ورزشگاه آزادی صحبت می‌کنند اما هنوز اتفاقی نیفتاده و این مشکل حل نشده است. مسئولین باید فکری برای رفع این مشکل  داشته باشند. آزادی ورزشگاه ملی  و آبروی فوتبال ماست. بازی‌های ملی را هم در پیش داریم اما این وضعیت استادیوم خوشایند نیست‌."

بحث که به آزادی می‌رسد حنیف به این نکته اشاره می‌کند که ای کاش بازیهای نساجی در زمین خانگی‌اش برگزار می‌شد:" ای کاش قائمشهر ورزشگاه استاندارد داشت و نساجی در شهر خودش میزبان الهلال بود تا هواداران ما راحت‌تر برای تماشای این بازی به ورزشگاه می‌آمدند نه اینکه مجبور شوند از مازندران به تهران بیایند. اکثر شهرها ورزشگاه استاندارد دارند اما قائمشهر ورزشگاه مناسبی برای این میزبانی ندارد. این باعث شده نساجی از میزبانی در شهر و خانه خودش محروم باشد. امیدوارم مسئولین برای ورزشگاه مازندران فکری کنند. ما به هند هم که رفتیم شرایط بمبئی و ورزشگاهش خوب نبود اما به هرحال در شهر خودشان میزبان بودند."

عمران‌زاده به عنوان شخصی که در دوره بازی، مدافع بوده، قطعا بهتر از هر کسی می‌داند که شاگردان رحمتی باید برای مهار نیمار برنامه ویژه‌ای داشته باشند:" نه تنها دفاع تیمی باید خوب باشد بلکه بازیکنان نساجی باید تا سوت پایان تمرکز داشته باشند. نیمار بازیکنی بزرگ و در سطح کلاس جهانی است. او می توانست الان هم در بهترین سطح فوتبال بازی کند با این حال الان لیگ عربستان را انتخاب کرده است. بازیکنان حرفه‌ای مقابل تیمی که تمرکز کافی نداشته باشد، با کوچکترین غفلت می‌توانند ضربه بزنند. امیدوارم روز خوبی برای نساجی باشد."

از مربی نساجی درباره این موضوع پرسیدیم که چقدر به صعود تیمش از مرحله گروهی امید دارد. پاسخ او را بخوانید:" گروه سختی داریم. الهلال در زمین خودش و با آن همه مهره، دقیقه 100 گل مساوی را به نوبهار ازبکستان زد. بمبئ هم تیم خوبی است و بازیکنان خوبی دارد اما توانستیم مقابل این تیم برنده شویم. انسان به امید زنده است. با امید تمرین می‌کنیم و با امید وارد زمین می‌شویم. برای تیممان هدف و برنامه داریم. "

بخش آخر صحبتهای حنیف درباره اولین تجربه مربیگری او در آسیاست:" واقعا حس قشنگی است. خدارا شکر که این شانس را دارم در لیگ قهرمانان به عنوان مربی حضور داشته باشم. دو سال است که با مهدی رحمتی کار می کنم و از او بابت اعتمادش ممنون هستم."

6768