نگاه جدی منچستریونایتد به جام اتحادیه

نگاه جدی منچستریونایتد به جام اتحادیه

پایگاه خبری فوتبالی - منچستریونایتد موفق شد در دیدار برابر کریستال پالاس در جام اتحادیه به پیروزی سه بر صفر دست پیدا کند.

به گزارش فوتبالی، در ادامه راند سوم رقابت های جام اتحادیه انگلیس (لیگ کاپ)، تیم های منچستریونایتد و کریستال پالاس از ساعت 22:30 به وقت تهران در استادیوم الدترافورد مقابل هم به میدان رفتند. شیاطین سرخ پس از چندین هفته شکست متوالی مقابل رقیبان، در ابتدای این هفته توانست در لیگ برتر در خانه برنلی به پیروزی برسند و در این بازی نیز نیاز شدیدی به برد داشتند تا از عنوان قهرمانی سال گذشته خود دفاع کنند.

در نیمه اول، شاگردان اریک تن هاگ به کریستال پالاس درس فوتبال دادند و در تمام طول 45 دقیقه، تیم برتر میدان بودند. در دقیقه 21، آلخاندرو گارناچو ستاره آرژانتینی توانست گل اول شیاطین سرخ را به ثمر برساند و در دقیقه 27، کاسمیرو که این روزهای روی دور گلزنی افتاده، گل دوم تیمش وارد وارد دروازه کریستال پالاس کرد تا نیمه اول با پیروزی مطمئن 2-0 یونایتد به اتمام برسد.

در نیمه دوم هم کریستال پالاس حرفی برای گفتن نداشت و در دقیقه 55، آنتونی مارسیال توانست گل سوم را بزند تا اریک تن هاگ و شاگردانش به برتری سه بر صفر در این بازی حساس برسند.

4416