ادعای سرمربی چلسی: در این فصل جام می‌بریم

ادعای سرمربی چلسی: در این فصل جام می‌بریم

پایگاه خبری فوتبالی - مائوریسیو پوچتینو سرمربی آرژانتینی ادعا کرد که تیمش می تواند در این فصل به عناوین مهم دست پیدا کند. 

به گزارش فوتبالی، فصل گذشته برای هواداران چلسی و مدیران این تیم همانند یک کابوس بود و آن ها بدترین رکورد خود را در تاریخ لیگ برتر انگلیس رقم زدند و حتی نتوانستند به 50 امتیاز برسند. آن ها در فصل جدید امیدوار بودند که با روی کار آمدن مائوریسیو پوچتینو بتوانند دوباره به قله فوتبال انگلیس بازگردند، اما در فصل جدید نیز اصلاً نمایش خوبی نداشته اند و با یک پیروزی از شش بازی، در رده های پایین جدول قرار دارند. 

حالا پوچتینو و چلسی فرصت دارند تا در کارابائو کاپ بدرخشند و کمی از این فشار را کاهش دهند. پوچتینو گفت: "جام اتحادیه یکی از اهداف ما در فصل جدید است. باید به این فکر کنیم که فرصت خوبی برای کسب یک جام داریم. البته شاید حال و هوای تیم بعد از شکست روز یک شنبه مقابل استون ویلا خیلی خوب نباشد، اما ما می خواهیم به بازیکنان اعتماد به نفس بدهیم تا آن ها بتوانند کار خودشان را به نحو احسن انجام دهند. ما در چلسی هستیم و این باشگاه باید همیشه جام ببرد و ما هم برای بردن جام تحت فشار هستیم. راه زیادی تا پایان فصل باقی مانده است و نباید از الان خودمان را بازنده بدانیم."

4416