توافق شفاهی بارسلونا و منچسترسیتی بر سر ستاره پرتغالی

توافق شفاهی بارسلونا و منچسترسیتی بر سر ستاره پرتغالی

پایگاه خبری فوتبالی - ژائو کانسلو در حال حاضر به طور قرضی در بارسلونا حضور دارد اما آبی و اناری پوشان به دنبال این هستند که حضور این بازیکن را در بارسلونا دائمی کنند.

به گزارش فوتبالی ، ژائو کانسلو در روز آخر پنجره نقل و انتقالاتی تابستانی بود که از منچستر سیتی به طور قرضی جدا شد و راهی بارسلونا شد. این بازیکن شروع خوبی در جمع آبی و اناری ها داشت و همین قضیه موجب شده است که مدیران بارسلونا به فکر نگه داشتن این بازیکن باشند.

به گفته ال چیرینگیتو، بارسلونا به یک توافق شفاهی با منچستر سیتی بر سر دائمی کردن انتقال ژائو کانسلو رسیده است. بر اساس این توافق باشگاه بارسلونا قرار است در تابستان بعدی رقم 35 میلیون یورو را به منچستر سیتی بدهد و به این ترتیب ژائو کانسلو در بارسلونا ماندگار شود.

البته با توجه به این که این توافق فعلا جنبه کتبی پیدا نکرده است و شفاهی است، ممکن است باشگاه منچستر سیتی تغییراتی در آن ایجاد کند. کانسلو در حال حاضر 29 سال سن دارد و به خوبی در پست مدافع راست در بارسلونا جا افتاده است.

منچسترسیتی در فصل قبل کانسلو را به بایرن مونیخ قرض داد و بند خرید 70 میلیون یورویی برای او قرارداد اما بایرنی ها از این بند استفاده نکردند.

1470