مصدومیت بازیکن اتلتیکو توسط ستاره گرانقیمت رئال مادرید

مصدومیت بازیکن اتلتیکو توسط ستاره گرانقیمت رئال مادرید

پایگاه خبری فوتبالی - شدت مصدومیت آنخل کورئا پس از تکل شدید از جانب جود بلینگام هافبک انگلیسی رئال مادرید در دقایق پایانی دربی میان رئال مادرید و اتلتیکو مادرید مشخص شد.

به گزارش فوتبالی، باشگاه اتلتیکو مادرید تایید کرد که این بازیکن آرژانتینی از ناحیه پای چپ دچار مصدومیت شده است و به همین خاطر مراحل درمان و ریکاوری را آغاز کرده است. البته مصدومیت کورئا جدی نیست اما این بازیکن باید دو هفته از میادین دور باشد و بازی پنجشنبه برای اتلتیکو در ال سادار مقابل اوساسونا را قطعا از دست می دهد. در حقیقت پیش بینی می شود که کورئا بعد از وقفه بازیهای ملی به ترکیب اتلتیکو برگردد.

بلینگام به خاطر این تکل خشن از جانب آلبرولا روخاس، داور دربی مادرید کارت زرد گرفت که البته سیمئونه سرمربی آرژانتینی اتلتیکو به شدت به این تصمیم اعتراض داشت و در مقابل خبرنگاران گفت که بلینگام باید کارت قرمز می گرفته است. 

اتلتیکو برای اعلام خبر مصدومیت کورئا از تصویری از تکل بلینگام استفاده کرده است تا این گونه از بازیکن انگلیسی انتقاد کند. بلینگام که در شروع فصل با ثبت شش گل در هفت بازی در رئال مادرید خوش درخشیده، یکی از مهمترین بازیکنان رئالی ها در آغاز فصل به شمار می رود. رئال پس از شکست مقابل اتلتیکو باید تلاش کند تا لاس پالماس را شکست بدهد.

4125